Dyschezja u niemowlaka

nie slyszlam o tym

też pierwsze słysze

również nie słyszałam o tym wcześniej

Oczywiście ze tak. Zawsze najpierw trzeba udać się do lekarza gdy coś nas niepokóji

chyba bym padła ze strachu gdybym zobaczyła coś takiego

lena25 dokładnie tak czasami mozemy sie mylic i lekarz powie ze wszystko jest ok

ja o tym nie slyszałam

BArdzo pomaga na wszelkie problemy brzuszkowe leżenie na brzuchu

Popieram hiacyntabukiet

Leżenie na brzuchu pomaga? ?

Ale jak sprawić żeby maluch się z tego brzucha nie przekręcał?

najlepiej czymś go zająć :slight_smile:

Kurcze troszkę to zagadkowe

U nas na szczęście córeczka nie miała tej przypadłości

Jejku nie wiedzialam ze jest takie zaburzenie

Najgorszy chyba jest ten krzyk i niewiedza rodzica co to może oznaczać

ja to bym się mega zestresowala i wystrzaszyla jak by synek tak się zachowywal przy robieniu kupki

obawiałabym się, że bardzo go boli podczas wydalania na pewno bym to konsultowała z lekarzem

Niby normalne ale jak przejść z tym do porządku dziennego to nie wiem

podejrzewał pediatra tą przypadłość u córki ale została wykluczona