Must have, rzeczy niezbędne dla niemowlaka

No to super :innocent: czasem perełki się znajdą

Nooo muszę powiedzieć że jestem miło zaskoczona. A pierwszy raz kupowałam tak

2 polubienia

Jeszcze jak się będziesz logować codziennie i napiszesz opinie o produkcie który kupiłaś najlepiej ze zdjęciem to dostaniesz punkty które wymieniasz przy kolejnych zakupach i masz ciut taniej

Oooo to nie wiedziałam nawet że też mają takie dodatkowe upusty za opinie i logowanie

A mi się z pepcko nawet sprawdza :smiling_face:

1 polubienie

ja kupiłam jeden z pepco i jeden z action na próbę :slight_smile: zobaczymy `

1 polubienie

Jaką zamówiłaś? Pokażesz?:grinning:

Noo pokaz, bo ja tez ide 1 sierpnia na weselicho i nie mam pomysłu w ogole na siebie

Teraz nie ubiorę bo my zasnął ale dokładnie taka

2 polubienia

Też je mamy i polecam :grin: a dla Małego mam z pepco reczniki i sa super

1 polubienie

Ooo i serio tylko 33 zł ? Szok :open_mouth: bardzo ładna :smiling_face: i super że dobrze leży

Oo śliczna , ja lubię kupować tam sukienki i super są te darmowe zwroty

1 polubienie

@Mamuska357
O mega, super wygląda :green_heart:

Fajna. Na shein są super rzeczy ale trafia się też badziewie. Nigdy nie ma problemu ze zwrotem i szybko kasę zwracają. Jak będziesz sobie coś jeszcze kupować to patrz na zdjęcia które dodają dziewczyny które już kupiły i na ich opinie. O w te gwiazdki

@Karcia
Ja z SHEIN ubielbaim dodatki! :heart:
I podziwiam dziewczyny co mają nosa do ubrań :heart:

Moja córka ubiera się w 80% na shein. Ja jak zamawiam to zawsze 7-8 sukienek. Wybieram jedna a resztę odsyłam. Paczkomatem za darmo i pieniądze są w kilka dni. Wiec zawsze się coś wybierze

1 polubienie

ja z shein kupuję już tylko kolczyki i jakieś duperele do domu, ale to i tak częściej na temu :grinning: ubrań już nie kupuję z wielu względów, po pierwsze w większości to poliester a noszenie sztucznych materiałów mi nie pasuje, po drugie czytałam że oni te ubrania „konserwują” w jakiejś groźnej chemii więc przed założeniem powinno się wielokrotnie wyprać :face_with_peeking_eye: ale fakt, fasony są śliczne!

1 polubienie

Taaaak wiem. Bo ja sobie wybrałam inną sukienkę i przez przypadek weszłam w zdjęcia :rofl: i jak zobaczyłam jak wygląda to zmieniłam zdanie i kupiłam tą :sweat_smile::joy: niektóre wyglądają pięknie.m na zdjęciach a potem średnio wyglądają.

Jeszcze nie wypróbowałam zwrotów :laughing: nie było potrzeby

@Mama.kacperka @chloria @Magdallenka0897 ta leży pięknie i ma piękny butelkowy kolor. Minusem jest skład bo jest poliestrowa ale na raz będzie. W
h&M czy Reserved też są poliestrowe a dużo droższe :wink:

3 polubienia

Piękny kolor , i zwiewna się wydaje a to ważne w tańcu żeby człowiek się aż tak nie upocił :grin::grin::grin: a poliester to większość sukien ma czy to właśnie hm czy reserved czy zara i made in china czy Bangladesz :face_with_peeking_eye::face_with_peeking_eye:

Zwiewna jest no i cena super. A przyda się i na inne wyjścia.