masaż stóp czasami przynosi ulgę
ja prosiłam chłopaka by mi masował stopy ![]()
Mi maz tez masowal po porodzie się skonczylo niestety
po porodzie często nas pozostawiają same sobie jeśli chodzi o masaże.
mi nikt nie masowal noi moze maz dwa czy trzy razy
nie zdają sobie sprawy, że kobieta w połogu też potrzebuje czułości
a ja znowu jakoś nigdy nie przepadałam za masażem stóp
a ja uwielbiam ale robiony przez mojego męża ![]()
Mama_Tymka1: to ja na masaż stóp przez męża nadal mogę liczyć. Poza tym nie tylko same masaże pomagają, Trzeba też nosić odpowiednie obuwie w czasie ciąży
najgorzej buty zakładać w 3 trymestrze
Latem to jeszcze sie jakoś zakłada. Gorzej jest zimą z tymi butami.
Umie nie było problemu ze stopami, za to moja siostra która jest teraz w 9 miesiącu bardzo narzeka ze puchną jej nogi. Moczy nogi w wodzie z octem jabłkowym.
nie wiem co to opuchnięte nogi i stopy, nigdy nie miałam z tym problemów i teraz też nie mam.
ja w obu ciążach miałam z tym problem choć w pierwszej bardziej a co dziwne że w okresie zimowo wiosennym. Problem z butami był straszny.
a mnie zaczeła suszyc sie skóra i rogowacieć,niewiem czy to tak przy cukrzycy?
ja całe życie mam stopy w złym stanie
no to ładnie…mnie pękły wczoraj pięty i krew mi leci…znacie soś do mega nawilżania?bardzo tłuste?ból potworny ledwo chodzić można.
jeszcze chwile i swoich stóp nie będę widziała - i po problemie ![]()
ale jak Ci krwawią i jesteś w ciąży, to może najpierw spróbuj czegoś z apteki, a potem tak jak pisałam wcześniej i będzie ok
Ja co jakis czas chodzilam do kosmetyczki. Bo im blizej porodu tym trudniej bylo mi co kolwiek robic przy stopach