Zadbaj o stopy w ciąży

masaż stóp czasami przynosi ulgę

ja prosiłam chłopaka by mi masował stopy :slight_smile:

Mi maz tez masowal po porodzie się skonczylo niestety

po porodzie często nas pozostawiają same sobie jeśli chodzi o masaże.

mi nikt nie masowal noi moze maz dwa czy trzy razy

nie zdają sobie sprawy, że kobieta w połogu też potrzebuje czułości

a ja znowu jakoś nigdy nie przepadałam za masażem stóp

a ja uwielbiam ale robiony przez mojego męża :slight_smile:

Mama_Tymka1: to ja na masaż stóp przez męża nadal mogę liczyć. Poza tym nie tylko same masaże pomagają, Trzeba też nosić odpowiednie obuwie w czasie ciąży

najgorzej buty zakładać w 3 trymestrze

Latem to jeszcze sie jakoś zakłada. Gorzej jest zimą z tymi butami.

Umie nie było problemu ze stopami, za to moja siostra która jest teraz w 9 miesiącu bardzo narzeka ze puchną jej nogi. Moczy nogi w wodzie z octem jabłkowym.

nie wiem co to opuchnięte nogi i stopy, nigdy nie miałam z tym problemów i teraz też nie mam.

ja w obu ciążach miałam z tym problem choć w pierwszej bardziej a co dziwne że w okresie zimowo wiosennym. Problem z butami był straszny.

a mnie zaczeła suszyc sie skóra i rogowacieć,niewiem czy to tak przy cukrzycy?

ja całe życie mam stopy w złym stanie

no to ładnie…mnie pękły wczoraj pięty i krew mi leci…znacie soś do mega nawilżania?bardzo tłuste?ból potworny ledwo chodzić można.

jeszcze chwile i swoich stóp nie będę widziała - i po problemie :wink:

ale jak Ci krwawią i jesteś w ciąży, to może najpierw spróbuj czegoś z apteki, a potem tak jak pisałam wcześniej i będzie ok

Ja co jakis czas chodzilam do kosmetyczki. Bo im blizej porodu tym trudniej bylo mi co kolwiek robic przy stopach