Dyschezja u niemowlaka

nie przytrafiło nam się cos takiego

o tej przypadłosci nie słyszałam

Nie wiedziałam o tym, nic u nas takiego nei zaobserwowałam.

Trzeba mieć anielska cierpliwość żeby przez dwa miesiące coś takiego wytrzymać,szkoda malucha

Takie napady płaczu są bardzo stresujące dla rodziców

nie słyszałam wcześniej o takich napadach

Tez nic takiego nie zaobserwowaliśmy

szczerze to pierwsze o tym słysze

ojej nie słyszałam o tym u nas wszystko jest dobrze

ja nie slyszalam o tym takim

Nie slyszalam.wczrsniej o tym

nie znam tej dolegliwosci

Również nie znałam

niedawno się dowiedziałam, synek to miał…

To dosc częsta przypadłość u maluchów

dzieciaczek musi się wszystkiego nauczyc

u nas kolki też do opanowania :slight_smile:

u nas córeczak nie miała