Gwarancja testowanych produktów

Drogie Mamy,

Czy wiecie jak to jest z gwarancją testowanych produktów ? Otrzymalam własnie laktator elektryczny do testowania. W instrukcji jest gwarancja na 24 miesiące ale jak wiadomo paragonu nie mamy . Co więc można zrobić w przypadku kiedy się zepsuje ?

Nigdy nie zdarzyło mi się składać reklamacji bo produkt do testów był uszkodzony ani później, zazwyczaj wszystko działało bez zarzutu. Jednak na stronie Canpol jest podany kontak
t https://canpolbabies.com/pl/kontakt

Można zadzwonić na infolinię bądź napisać do Mam Canpol i one na pewno udzielą szczegółowych informacji

Właśnie napisałam w tej sprawie bo myślę że warto wiedzieć co wtedy zrobić.

Monikalul dobre pytanie jeszcze nigdy się nad tym nie zastanawiałam

Daj znać jaką odpowiedź uzyskałaś , choć moim zdaniem dostajemy produkty do testowania bez możliwości gwarancji na sprzęt.

Moniczka7896 też tak właśnie myślę.

Też chętnie się dowiem :slight_smile: kiedyś wygrałam w konkursie misia i się zepsuł i też pytałam czy wgl ma jakąś gwarancję czy nic i mi wysłano nowego a starego kurier zabrał więc niekiedy gwarancja jest ale też chętnie się dowiem jak tu z tym sprawa się ma.

Ooo nawet o tym nie pomyślałam, A raczej może tak że i tak za darmo to dostałam więc trochę głupio reklamować. Chętnie się dowiem jak to jest tutaj w Canpol

Też się chętnie dowiem . Jeszcze mi się nie trafiło żeby coś było wadliwe bądź się zepsuło . Ale wydaje mi sie podobnie do Moniki że nie ma możliwości gwarancji .

Pamiętam sytuację że któraś z testujacych mam dostała wadliwą karuzele (ta karuzela z projektorem) i też nie było problemu bo z tego co kojarzę to kurier zabrał tą wadliwą a w zamian testująca mama dostała nową. Tyle że ona w sumie od początku była zepsuta… Nie wie jsk tosiema np po pół roku używania. Sama jestem ciekawa

Zastanawia mnie właśnie jak jest po dłuższym okresie użytkowania. Laktator elektryczny ma gwarancję 24 miesiące czyli to bardzo długi okres. Ciekawe czy i w jaki sposób można reklamować kiedy coś zepsuje się np. po 1.5 roku ?

Monika a testowałaś już laktator? sprawdza się?

Ja myślę,że my na produkty do testowania nie mamy możliwości ich reklamowania po jakimś czasie.

Monika, rzadko się widujemy w wątkach. Ile ma Twój maluszek? :slight_smile:

Canpol jest bardzo rzetelną firmą więc Mamy pewnie zawsze pomogą. Miałam problem z zabawką po kilku miesiącach i otrzymałam profesjonalną pomoc więc wierzę, że w razie awarii wystarczy skontaktować się z Mamami przez e-mail, z którego dostajesz info o testowaniu produktów. Coś Ci się zepsuło, że zaczęłaś o tym myśleć?

Kochane Mamy wszystko działa sprawnie póki co. Laktator się doskonale sprawuje, bardzo dobrze ściąga mleko i bezboleśnie. Jestem bardzo zadowolona. Przeczytałam po prostu instrukcję i informację o gwarancji i zaczęłam się zastanawiać jak są rozwiązywane takie sytuacje. Myślę też o innych produktach które testujemy a potem chcemy podarować innemu Maluszkowi lub Mamie i przestanie działać a nie będzie możliwości reklamacji. Chciałabym po prostu wiedzieć :slight_smile: a wasze doświadczenia są dla mnie cenne. Moja córeczka skończyła niedawno 4 miesiące.

Mama gatki tzn cos nie działało i napisałaś w tej sprawie i jakoś sprawa została załatwiona?

To nasza karuzela byla wadliwa bardzo szybko otrzymalismy nowa a stara zabral kurier do utylizacji … Rozmowa telefoniczna bardzo mila wszystko super wiec w razie co proponuje dzwonic na pewno MC udziela odpowiedzi

Też czekam na informację, jak jest z reklamacją.
Ja też obstawiam, że to produkt do testów i reklamacji nie ma jako takiej. Owszem jak coś od razu nie działa to zostanie wymienione, ale czy po roku zostanie naprawione to już myślę, że może być różnie.

Kochani zobaczcie jaką przemiłą odpowiedź uzyskałam :

Pani Moniko,

W takim przypadku gwarancja również obejmuję 2 lata, od momentu jego otrzymania.

Gdy laktator zostanie uszkodzony i chciałaby go Pani zareklamować kontaktuje się Pani z nami bezpośrednio.

Proces reklamacji wygląda tak samo jak u kogoś kto ten laktator zakupił.

W tym przypadku zamiast dowodu zakupu, dołącza Pani opis wady i informację w jakim konkursie Pani wygrała urządzenie, kiedy to było, dokładne dane, imię i nazwisko, dokładny adres oraz numer telefonu i adres e-mail.

Poprzez te dane weryfikujemy czy Pani faktycznie wygrała urządzenie i laktator jest zabierany od Pani przez naszego kuriera gdzie jest dostarczony bezpośrednio do serwisu.

Pięknie, przyznam, że markę Canpol cechuje profesjonalizm i fantastyczne podejście do klienta. Brawo!

Monika, czyli nic się nie martw, produkt zostanie ewentualnie odebrany z Twojego adresu i ponownie na niego dostarczony :slight_smile: