Konkurs z okazji Dnia Mamy!

O wow ale cudnie bierzemy udział !

1 polubienie

Moje drogie czy ktoras z Was moge oznaczyc? Nie mam kazdej mlodej mamy dookola siebie

1 polubienie

Mnie możesz, nie ma problemu :smiley: możesz mnie wszedzie oznaczac gdzie chcesz :face_with_hand_over_mouth:taki sam nick jak tutaj

4 polubienia

Mnie też możesz:)
Sama czasem potrzebuje jakiejs Mamy :slight_smile:
kalusiakarolina

1 polubienie

Oo to ja z chęcią też któraś oznaczę :joy::heart::heart:

3 polubienia

A ja muszę zobaczyć na czym polega ten konkurs

Nigdy jeszcze nie wygrałam ale chętnie wezmę udział i spróbuję swoich sił :face_with_peeking_eye:

2 polubienia

Uuu super konkurs, koniecznie trzeba wziąć udział . Połączenie dwóch super marek :ok_hand:

Mnie tez możesz oznaczać instamamaidziecko :grin:

2 polubienia

Może będą częściej razem działać :smiling_face:

Dwie super marki, to fajnie by było :blush:

2 polubienia

Udział wzięty :heart: ale widziałam, że konkurs cieszy się ogromnym zainteresowaniem…. Nic dziwnego przy takich super nagrodach :gift:

1 polubienie

Na pewno będzie dużo komentarzy i łatwo nie będzie . Może uda się komuś z forum :ok_hand:

1 polubienie

A czy ja mogę któraś z was oznaczyć? Mnie też można oznaczyć jak coś :smiling_face_with_three_hearts:

1 polubienie

@Mamuska357
Pewnie :slight_smile:
Na Ig _chloria
🩷

@Redax33 oj tak, trzymajmy więc za siebie kciuki :face_with_hand_over_mouth::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

O ślicznie dziękuję…… bo ja nie mam znajomych w ciazy :blue_heart:

1 polubienie

To prawda, ale w tym pierwszym organizowanym tylko przez Canpol bylo malo komentarzy.

Super, bardzo się cieszymy! :heart_eyes: :sparkling_heart:

1 polubienie

Cieszymy się, że nagrody się podobają! :raised_hands: :heart:

1 polubienie

Fantastycznie, bardzo się cieszymy! :heart:

1 polubienie