O wow ale cudnie bierzemy udział !
Moje drogie czy ktoras z Was moge oznaczyc? Nie mam kazdej mlodej mamy dookola siebie
Mnie możesz, nie ma problemu
możesz mnie wszedzie oznaczac gdzie chcesz
taki sam nick jak tutaj
Mnie też możesz:)
Sama czasem potrzebuje jakiejs Mamy ![]()
kalusiakarolina
Oo to ja z chęcią też któraś oznaczę ![]()
![]()
![]()
A ja muszę zobaczyć na czym polega ten konkurs
Nigdy jeszcze nie wygrałam ale chętnie wezmę udział i spróbuję swoich sił ![]()
Uuu super konkurs, koniecznie trzeba wziąć udział . Połączenie dwóch super marek ![]()
Mnie tez możesz oznaczać instamamaidziecko ![]()
Może będą częściej razem działać ![]()
Dwie super marki, to fajnie by było ![]()
Udział wzięty
ale widziałam, że konkurs cieszy się ogromnym zainteresowaniem…. Nic dziwnego przy takich super nagrodach ![]()
Na pewno będzie dużo komentarzy i łatwo nie będzie . Może uda się komuś z forum ![]()
A czy ja mogę któraś z was oznaczyć? Mnie też można oznaczyć jak coś ![]()
@Mamuska357
Pewnie ![]()
Na Ig _chloria
🩷
@Redax33 oj tak, trzymajmy więc za siebie kciuki ![]()
![]()
![]()
![]()
O ślicznie dziękuję…… bo ja nie mam znajomych w ciazy ![]()
To prawda, ale w tym pierwszym organizowanym tylko przez Canpol bylo malo komentarzy.
Super, bardzo się cieszymy!
![]()
Cieszymy się, że nagrody się podobają!
![]()
Fantastycznie, bardzo się cieszymy! ![]()