Najlepsza pora roku na poród

ubiór ubraniem , ale jak jest ciepło tez jest łatwiej, bo nie ma tych chorób i maluszek jest mniej narażony na zachorowanie 

wiosna/lato to fajny czas – mniej ubrań, łatwiej wychodzić na spacery. Zimą z noworodkiem było by trochę trudniej

Zimą na pewno jest trudniej, ale da się też radę.

Taaaak Pewnie że się da :wink:

Moim zdaniem najlepsza pora roku to wiosną lub lato

Dla mnie wiosna/wczesne lato wygrywa jeśli chodzi o porody. Potem z maluszkiem jest zdecydowanie wygodniej jeśli chodzi o wychodzenie. Nie trzeba miliona warstw dziecku nakładać. I jak ktoś wspominał jest mniej chorób niż w sezonie jesienno zimowym.

Dla mnie nie mialo to znaczenia :slightly_smiling_face: Synek urodzil sie w polowie października i akurat mielismy pogode ladna takze super.

Też uważam, że wiosna i lato to najlepszy czas na poród ciepło, więcej spacerów, mniej ubierania i mniejsze ryzyko infekcji. Zdecydowanie wygodniej z maluszkiem

Tak i najlepiej to ciąża bez upałów

Tak z tym ubieraniem to duzy plus. Szczegolnie dla poczatkujacych rodziców