ubiór ubraniem , ale jak jest ciepło tez jest łatwiej, bo nie ma tych chorób i maluszek jest mniej narażony na zachorowanie
wiosna/lato to fajny czas – mniej ubrań, łatwiej wychodzić na spacery. Zimą z noworodkiem było by trochę trudniej
Zimą na pewno jest trudniej, ale da się też radę.
Taaaak Pewnie że się da ![]()
Moim zdaniem najlepsza pora roku to wiosną lub lato
Dla mnie wiosna/wczesne lato wygrywa jeśli chodzi o porody. Potem z maluszkiem jest zdecydowanie wygodniej jeśli chodzi o wychodzenie. Nie trzeba miliona warstw dziecku nakładać. I jak ktoś wspominał jest mniej chorób niż w sezonie jesienno zimowym.
Dla mnie nie mialo to znaczenia
Synek urodzil sie w polowie października i akurat mielismy pogode ladna takze super.
Też uważam, że wiosna i lato to najlepszy czas na poród ciepło, więcej spacerów, mniej ubierania i mniejsze ryzyko infekcji. Zdecydowanie wygodniej z maluszkiem
Tak i najlepiej to ciąża bez upałów
Tak z tym ubieraniem to duzy plus. Szczegolnie dla poczatkujacych rodziców