Jakie plany na majówkę z maluszkiem? ![]()
![]()
Maluszek jeszcze w brzuchu, ale planujemy po prostu chill na działce z przyjaciółmi i ich dzieciaczkami. W dresach, crossach z dobrym jedzonkiem bez spiny. Zwłaszcza, że jedna z dziewczyn 4 maja ma planowane cesarskie cięcie, więc ostanie spotkanie przed ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
My jedziemy do teściowej i też grill w ogródku z maluchem. Mały jest po szczepieniu i ewentualne skutki po nim mogą być właśnie za 7 dni więc będziemy dostosowywać wszystko do niego
Nie mam planów, będąc na macierzyńskim nawet nie zawsze wiem jaka jest dziś data i dzień tygodnia, jak pracowałam to zawsze ta majówka cieszyła bardziej bo było wolne, a teraz no niby wolne mam cały czas, a jednak czuje się jakbym robiła na dwa etaty ![]()
Trzy dni temu mąż kupił grilla elektrycznego także o ile pogoda pozwoli będziemy grillować na ogrodzie
chociaż sezon grillowy rozpoczęliśmy już trzy dni temu :
Na pewno będzie grill
mam nadzieję że bez teściów ![]()
Ja wybieram się w rodzinne strony, mam nadzieję spędzić czas z rodzeństwem przy grillu
Oby pogoda dopisała! ![]()
U moich rodziców to grill jest niezależnie od pogody. Przy złej mój tata samotnie stoi pod wiatą i grilluje, a przy dobrej, wszyscy siedzą na tarasie
Moja siostra ma urodziny i wylicytowałam tort w cukierni gdzie zysk był przelewany na fundacje cancer fighters wiec będzie majówkowy grill na urodziny z tortem ![]()
![]()
U nas majówka raczej na działce Jesteśmy w trakcie budowy , tak że dużo pracy mamy tam
oby tylko było cieplej niż dziś ![]()
O wow, super sprawa! ![]()
![]()
![]()
Noc konkretnego nie planujemy ![]()
2 chciałabym kwiatki posadzic do donic.
A tak to jak bedzie pogoda to grill jakiś i czas z dzieciakami
My planujemy grilla albo wypad nad jeziorko ![]()
U nas będą prace ogrodowe
wymyśliliśmy z mężem że zrobimy skrzynie na warzywa, żeby psy nie podjadały i nie niszczyły plonów. Do tego jeszcze czeka mnie mycie okien po remoncie i pranie firanek, bo są całe zakurzone
Dużo odpoczynku ze starszakiem będę jeździć na rowerze a młodszy będzie bawił się działce ![]()
Ja będę majówkę spędzać pod parasolem z drineczkiem w ręku opalając się nad basenem ![]()
![]()
![]()
![]()
pogodę będziemy mieć może nie letnią ale gwarantowane cieplej niż u nas hihi. 8 dni nic nie robienia dobrze nam zrobi ![]()
![]()
Rodzinnie, spokojnie, na spacerach i być może na grillowaniu ![]()
Zamierzamy wyruszyć z dzieciakami do zoo do Wrocławia, zobaczymy tylko jeszcze jaka pogoda będzie ![]()
My chcemy pomalować mieszanie
znaczy się moj chłopak a my do dziadków
i jak będzie pogoda to jakis grill i spacer nad morze
U nas właśnie dostaliśmy informację że mąż będzie miał w sobotę pracującą. A chcieliśmy tą sobotę wykorzystać na wyjście do IKEI bo mamy bon to wykorzystania i to całkiem sporo kasy.
A poza tym tworzyliśmy wcześniej wątek o miejscach poleconych dla dzieci i na podstawie apki Polska dla dzieci planuję wyjazd na lotnisku do Radomia a czy wyjdzie miejmy nadzieję. Bo już w końcu naprawdę chciałabym z maluchem na jakiejś trasy wyjeżdżać.
Kolejna kwestia to pogoda jeżeli będzie ładna to może w niedzielę pójdziemy sobie niedaleko mamy taką miejscówkę Gdzie jest bardzo zielono. Jest mała knajpka i dmuchańce dla dzieci. Plus plac zabaw kwestia tylko pogody
Oo a są może jakieś wyprzedaże w Ikea albo gdzieś ? Bo planujemy dużo rzeczy też kupić i zapomniałam , że w sobotę będzie wszystko otwarte
