Poród w Gdańsku - gdzie najlepiej?

Ja gdybym miała rodzić w Gdańsku (tam mieszkałam) to bym wybierała między szpitalem Kopernika a tym na Klinicznej :slight_smile: W “Koperniku” sama się urodziłam :slight_smile:

nie rodziłam w Gdańsku, ale popytaj znajomych jakie mają doświadczenie