Sesja ciążowa kiedy najlepiej zrobić

W którym tygodniu ciąży udaliście sie na sesje zdjęciową? Czy to prawda ze z większym brzuchem trudniej jest juz pozować?i nie wszystkie pozycje są do zrobienia

Proszę nie powielaj tematu mamy już temat o sesji ciążowej.

Jak masz swoje wątpliwości to pisz tam

2 polubienia

Widzę że jesteś nowa, super że do nas dołączyłaś. Na pewno forum Ci się spodoba :heart: staramy się nie tworzyć nowych tematów tylko udzielać się w już istniejących. Możesz znaleźć w lupce (w prawym górnym rogu) czy dany temat już był poruszany. Jak masz jakieś wątpliwości czy pytania to chętnie pomożemy Ci się odnaleźć w forum :slight_smile:

1 polubienie

Wystarczy wpisać sesja zdjęciowa , jest nawet wątek jak się do niej przygotować :smiling_face:

2 polubienia

Cześć, miło że do nas dołączyłaś :smiling_face: jak byś chciał coś wiedzieć to pisz 🩵