W którym tygodniu ciąży udaliście sie na sesje zdjęciową? Czy to prawda ze z większym brzuchem trudniej jest juz pozować?i nie wszystkie pozycje są do zrobienia
Proszę nie powielaj tematu mamy już temat o sesji ciążowej.
Jak masz swoje wątpliwości to pisz tam
Widzę że jesteś nowa, super że do nas dołączyłaś. Na pewno forum Ci się spodoba
staramy się nie tworzyć nowych tematów tylko udzielać się w już istniejących. Możesz znaleźć w lupce (w prawym górnym rogu) czy dany temat już był poruszany. Jak masz jakieś wątpliwości czy pytania to chętnie pomożemy Ci się odnaleźć w forum ![]()
Wystarczy wpisać sesja zdjęciowa , jest nawet wątek jak się do niej przygotować ![]()
Cześć, miło że do nas dołączyłaś
jak byś chciał coś wiedzieć to pisz 🩵