U synka nic takiego nie było ale teraz poczytałam że u niemowlaków to często samoistnie przechodzi. Może tak będzie też w synka przypadku. Dobrze że masz lekarza umówionego.
Narazie nie miej takich myśli. Zrozumiale że się denerwujesz. Jak będzie się powiększać niepokojąco albo go boleć to zawsze możesz jechać z nim na SOR. A jak nic się nie będzie więcej działo to do wtorku niedaleko. Jk to mówią strach ma wielkie oczy więc myślisz o najgorszym a pewnie nic takiego się nie wydarzy
Wygooglowalam, bo pierwsze o tym słyszę … ale spokojnie, czytam ze to się wchłonie nie stresuj się na zapas, dobrze że masz szybko lekarza to oceni co i jak… a ile synek ma ?
No to dziewczyny my dzisiaj najpierw NOL bo strasznie mu wywalilo tak jakby spuchnela mu moszna wygladalo jakby mial trzecie jajko a z NOL’u odeslali nas na SOR chirurgii z podejrzeniem przepukliny
Najważniejsze, że jesteście pod opieką specjalistów, USG zrobione, teraz trzymamy mocno kciuki, tylko oby nie potwierdziła się ta przepuklina i żeby Was puścili do domku
Jesteście dzielni! Ściskam
Tak puscili nas wcaoraj do domu ale bez jednoznacznej diagnozy musimy obserwować, we wtorek do kontroli do swojej przychodni a w poniedziałek muszę dzwonić do przychodni chirurgi żeby tam też umówić wizytę. Podejrzenie jest wodniaka przowrózka nasiennego ale jest on tak usytuowany że nie można wykluczyć przepukliny
Forum dla rodziców - sprawdź dlaczego warto się na nim udzielać
Forum dla rodziców to miejsce, w którym rodzice dzielą się swoim
doświadczeniem. Wejdź na polskie forum rodziców, poszukaj informacji
ważnych dla Ciebie i odpowiadaj na pytania zadawane przez innych. Forum
rodziców to kompendium wiedzy i miejsce, w którym można poplotkować.
Znajdziesz to radu związane z ciążą i porodem oraz wychowaniem,
pielęgnacją i dietą. Jesteś rodzicem malucha? Forum rodziców to miejsce
dla Ciebie. Na Forum dla rodziców w zakładce małe dziecko znajdziesz cenne
informację i wskazówki. To miejsce, w którym możesz publikować i dzielić
się wiedzą oraz zadawać pytania i korzystać z umieszczonych wcześniej
porad innych rodziców. Forum dla rodziców Canpol babies to bezpieczna
strefa, w której każde opublikowane pytanie dotyczące rodzicielstwa jest
na miejscu.
Forum dla mam - dlaczego warto dołączyć do społeczności mam Canpol babies
i wymieniać się poradami
Forum dla mam to miejsce, gdzie możesz porozmawiać z innymi mamami na
tematy związane z macierzyństwem. Rejestrując się na forum dla mam, możesz
uczestniczyć w rozmowach i dyskusjach, zadawać pytania bardziej
doświadczonym mamom i samej radzić bazując na własnej wiedzy. Fora dla mam
to miejsca, gdzie spotykają się również kobiety, które planują ciąże.
Forum dla przyszłych mam, skupia kobiety, które same nie mają
doświadczenia, ale chcą się dowiedzieć jak najwięcej na temat
rodzicielstwa. Dzięki obecności na forum dla przyszłych mam zdobywają
wiadomości z pierwszej ręki od kobiet, które same właśnie zaszły w ciąże
lub urodziły. Na Forum mam Canpol babies możesz wybrać interesująca Cię
kategorię, śledzić konwersację, włączyć się do rozmowy w każdym momencie i
zadawać pytania na ważne dla Ciebie tematy. Spodziewasz się dziecka,
odwiedź kategorię ciąża i poród, karmisz piersią, wyszukaj interesująca
Cię sekcje. Forum mam to miejsce dla rodziców maluchów i starszych dzieci,
którzy szukają rad na temat pielęgnacji, rozwoju i wychowania, chcą
podzielić się sprawdzonymi przepisami lub metodami na wprowadzenie nowości
do menu dziecka, pisząc w zakładce dieta lub po prostu porozmawiać
odwiedzając strefę ploteczki. Rodzicielstwo to temat, który Cię
interesuje? Fora dla mam skupiają osoby o podobnych zainteresowaniach.
Zajrzyj do nas, zdobywaj informację i wymieniaj się poglądami. Na Forum
dla mam możesz dzielić się wiedzą i wygrywać nagrody. Najbardziej aktywne
i pomocne mamy mają szansę na udział w comiesięcznych testach produktów
Canpol babies.