Wózek spacerowy

Witam jaki byście poleciły wózek spacerowy . Chodzi o taki który łatwo o szybko się składa oraz mało miejsca zajmuje ale również dobrze się prowadzi i wygodnie .
Chciała bym żeby miał również podnóżki żeby dziecku dobrze się spało na dworze . Do 700zl coś szukam

No ja troszkę drożej chcę zainwestować w espiro flame. Sama szukam coś co się łatwo składa i będzie dość malutkie może dziewczyny jeszcze znają taki fajny wózek

1 polubienie

Mamy espiro just ,składa się w mig ale jest za krótki jak dla mnie na dziecko plus dziecko taki maluszek zsuwa się z niego i plecy nie przylegają do tyłu :frowning: kupiliśmy go dwa lata temu za 1000 zł a teraz widzę ceny sporo niższe
,.do tego cały bok się rozpruł i muszę szukać paragonu żeby go reklamować , co zabawne to już ten sklep jest zlikwidowany i jest tam inny ,.nawet dzwonilam co mogę robić to podali mi maila gdzie mam napisać reklamację i mi tamten sklep odpowie.

Może tu coś znajdziesz. Bo temat wózków już był poruszany dość niedawno

Ja używam Joie i szybko się składa ale nie jest jakoś bardzo lekki i zajmuje sporo miejsca w bagażniku.

3 polubienia

Niestety Jolie bardzo dużo miejsca zajmuje sama mam. Zmieniłam teraz kombi na suva i niestety jest mniejszy bagażnik i dlatego sama patrzę i szukam właśnie takich fajnych małych kompaktowych. Bo jednak czteroosobową rodzinę jakoś trzeba upchać :rofl::rofl::rofl:

Dokładnie tak, my zmieniliśmy z sedana (miał duży bagażnik) na Suva a i tak zajmuje ponad pol bagażnika

Ooo u nas też na tapecie ten Espiro Flame :smiley: jesczcze nie kupiliśmy go, ale własnie też sobie upatrzyliśmy :grin::star_struck:
Tylko on właśnie ponad 1 tys. jeśli chodzi o budżet :wink:

1 polubienie

Mnie mąż próbuję przekonać do espiro flow ale mam wrażenie że on jest troszkę większy jak się go złoży i ma większe koła a mi chodzi że żeby nie miał za małych kół ale też żeby fajnie się złożył tak żeby zmieścił się do suva w pionie

My taki planowaliśmy kupić


Albo z dmuchanymi kołami

Ale odziedziczylismy po kuzynie

I co jesteście zadowoleni? Ja też słyszałam o nim dobre opinie

Tak, bardzo fajna spacerówka.
Nasz cybex balios s, to już w tak opłakanym stanie był, że wstyd było się z nim pokazywać.

Właśnie najlepiej żeby zajął jak najmniej miejsca po złożeniu i był lekki, dość poręczny :blush:
My w sklepie patrzyliśmy jesczcze na Espiro Else, ale on ma gorzej składany podnóżek, chyba nawet coś ciut cięższy był i taki mniej poręczny mi się wydawał :wink:

Tylko mówię można skupić Ja będę musiała podjechać ze swoją posadzić żeby popatrzeć właśnie jak ona w tym wózku wygląda a z drugiej strony go złożyć i tak pogadać z sklepem żebyśmy mogli wsadzić do auta i mieli porównanie

1 polubienie

Ja myślałam żeby załatwić z grupy oddam za darmo wózek żeby i teściowej zostawić :face_with_peeking_eye: i nie wozić i nie zawalać bagażnika

Ja mam careello bravo jest super i składa się w walizkę a jedna ręką jesteś w stanie go rozłożyć. Rozkłada się na płasko i dzięki ma dużo miejsca do spania.


u mamy mam lionelo jakiś używany kupiłam i też jest bardzo w porządku

A byłaś zadowolona z tego CYBEX ?

My mieliśmy cybex beezy ale Maly strasznie sie zsuwał w Nim. Jakos ciężko się mi go rokladalo. Ogólnie mi nie podszedl.


my dokupilismy taka by miec maly lekki wozek w. bagazniku i jestem zadowolona

Generalnie tak. Gondola jest dosyć mała, ale teraz większość wózków ma takie gondole wąskie i krótkie. W tym podwójnym naszym jest jeszcze mniejsza.
Super się prowadzi Cybexa, jedną ręką bez problemu. Spacerówka tak zupełnie na płasko się nie rozkładała, ale nie wiem czy w którejś tak się rozkłada.
No i my kupiliśmy ten wózek używany, potem bardzo dużo ze starszym spacerowałam i teraz 3 dziecko w nim jeździ, więc wytrzymały jest.

Ważne właśnie jest też to by dobrze się prowadziło ja mam ten Joie starszej generacji i jest nieco toporny ale na moje potrzeby o spacery po osiedlu w zupełności wystarcza