Witam jaki byście poleciły wózek spacerowy . Chodzi o taki który łatwo o szybko się składa oraz mało miejsca zajmuje ale również dobrze się prowadzi i wygodnie .
Chciała bym żeby miał również podnóżki żeby dziecku dobrze się spało na dworze . Do 700zl coś szukam
No ja troszkę drożej chcę zainwestować w espiro flame. Sama szukam coś co się łatwo składa i będzie dość malutkie może dziewczyny jeszcze znają taki fajny wózek
Mamy espiro just ,składa się w mig ale jest za krótki jak dla mnie na dziecko plus dziecko taki maluszek zsuwa się z niego i plecy nie przylegają do tyłu
kupiliśmy go dwa lata temu za 1000 zł a teraz widzę ceny sporo niższe
,.do tego cały bok się rozpruł i muszę szukać paragonu żeby go reklamować , co zabawne to już ten sklep jest zlikwidowany i jest tam inny ,.nawet dzwonilam co mogę robić to podali mi maila gdzie mam napisać reklamację i mi tamten sklep odpowie.
Może tu coś znajdziesz. Bo temat wózków już był poruszany dość niedawno
Ja używam Joie i szybko się składa ale nie jest jakoś bardzo lekki i zajmuje sporo miejsca w bagażniku.
Niestety Jolie bardzo dużo miejsca zajmuje sama mam. Zmieniłam teraz kombi na suva i niestety jest mniejszy bagażnik i dlatego sama patrzę i szukam właśnie takich fajnych małych kompaktowych. Bo jednak czteroosobową rodzinę jakoś trzeba upchać ![]()
![]()
![]()
Dokładnie tak, my zmieniliśmy z sedana (miał duży bagażnik) na Suva a i tak zajmuje ponad pol bagażnika
Ooo u nas też na tapecie ten Espiro Flame
jesczcze nie kupiliśmy go, ale własnie też sobie upatrzyliśmy ![]()
![]()
Tylko on właśnie ponad 1 tys. jeśli chodzi o budżet ![]()
Mnie mąż próbuję przekonać do espiro flow ale mam wrażenie że on jest troszkę większy jak się go złoży i ma większe koła a mi chodzi że żeby nie miał za małych kół ale też żeby fajnie się złożył tak żeby zmieścił się do suva w pionie
I co jesteście zadowoleni? Ja też słyszałam o nim dobre opinie
Tak, bardzo fajna spacerówka.
Nasz cybex balios s, to już w tak opłakanym stanie był, że wstyd było się z nim pokazywać.
Właśnie najlepiej żeby zajął jak najmniej miejsca po złożeniu i był lekki, dość poręczny ![]()
My w sklepie patrzyliśmy jesczcze na Espiro Else, ale on ma gorzej składany podnóżek, chyba nawet coś ciut cięższy był i taki mniej poręczny mi się wydawał ![]()
Tylko mówię można skupić Ja będę musiała podjechać ze swoją posadzić żeby popatrzeć właśnie jak ona w tym wózku wygląda a z drugiej strony go złożyć i tak pogadać z sklepem żebyśmy mogli wsadzić do auta i mieli porównanie
Ja myślałam żeby załatwić z grupy oddam za darmo wózek żeby i teściowej zostawić
i nie wozić i nie zawalać bagażnika
Ja mam careello bravo jest super i składa się w walizkę a jedna ręką jesteś w stanie go rozłożyć. Rozkłada się na płasko i dzięki ma dużo miejsca do spania.
u mamy mam lionelo jakiś używany kupiłam i też jest bardzo w porządku
A byłaś zadowolona z tego CYBEX ?
My mieliśmy cybex beezy ale Maly strasznie sie zsuwał w Nim. Jakos ciężko się mi go rokladalo. Ogólnie mi nie podszedl.
Generalnie tak. Gondola jest dosyć mała, ale teraz większość wózków ma takie gondole wąskie i krótkie. W tym podwójnym naszym jest jeszcze mniejsza.
Super się prowadzi Cybexa, jedną ręką bez problemu. Spacerówka tak zupełnie na płasko się nie rozkładała, ale nie wiem czy w którejś tak się rozkłada.
No i my kupiliśmy ten wózek używany, potem bardzo dużo ze starszym spacerowałam i teraz 3 dziecko w nim jeździ, więc wytrzymały jest.
Ważne właśnie jest też to by dobrze się prowadziło ja mam ten Joie starszej generacji i jest nieco toporny ale na moje potrzeby o spacery po osiedlu w zupełności wystarcza




