Wszystkiego najlepszego dla wszystkich mam

Oj tak jesteśmy niezastąpione :heart: wszystkiego najlepszego dla was wszystkie :heart::heart:

2 polubienia

Wszystkiego najlepszego od Nas dla Nas 🩷

1 polubienie

Ja też to dawałam w ostateczności. Dobrze że mu dałaś. My się posiłkujemy żelem bobodent …. Jego można chyba używać od 2 miesiąca…ale. IE mogę tego znaleźć w necie na ulotce

1 polubienie

Kupiłam wczoraj w aptece żel polecony przez farmaceutke tylko z informacją żeby dawać ciut mniej i może rzadziej :wink:

O widzisz, mojemu synków bardzo pomógł żel na ząbki …… mam w domu bo nigdy nie wiadomo kiedyś się przyda :sweat_smile:

1 polubienie

My też używaliśmy przynosił ulgę :slight_smile:

1 polubienie