Oj tak jesteśmy niezastąpione
wszystkiego najlepszego dla was wszystkie ![]()
![]()
Wszystkiego najlepszego od Nas dla Nas 🩷
Ja też to dawałam w ostateczności. Dobrze że mu dałaś. My się posiłkujemy żelem bobodent …. Jego można chyba używać od 2 miesiąca…ale. IE mogę tego znaleźć w necie na ulotce
Kupiłam wczoraj w aptece żel polecony przez farmaceutke tylko z informacją żeby dawać ciut mniej i może rzadziej ![]()
O widzisz, mojemu synków bardzo pomógł żel na ząbki …… mam w domu bo nigdy nie wiadomo kiedyś się przyda ![]()
My też używaliśmy przynosił ulgę ![]()