przy naszych zarobkach jest to duży wydatek
Dosyć drogi wydatek
Również z powodów finansowych nie zdecydowaliśmy się na przechowywanie krwi pępowinowej. Pozostaje mieć nadzieję, że leczenie te rozwinie się i ceny przechowywania spadną.
my oddaliśmy do banku komórek bo mieliśmy taką możliwość - to jest darmowe ![]()
Mi pobrali krew pepowinowa
Taki krótki zabieg a ile zalet ma.
ja niestety ne zdecydowałam sie za drogo troszeczke ale myslalam o tym… A ze mozna oddac dobrowolnie do banku komorek macierzystych nikt nie poinformowal tez bym oddala. Moze komus uratowało by to zycie
nas niestety na to nie stac
troszke drogie ale co tam;)
a u mnie 2 córy mają taką samą grupe krwi,pomimo że ja mam b- mąż a+ to pozbierały i mają ab
klamerka123, ja pytałam, chciałam oddać, ale pani powiedziała, że i tak trzeba zapłacić za pakiet startowy
mi nawet nikt o tym nie wspominał w szpitalu, lekarz też nic nie mówił
Mnie niestety też nikt nie poinformował w szpitalu.
to naprawde super rzecz, ale dlaczego to musi być takie drogie skoro ratuje życie, oj te nasze państwo
to jest supr rzecz ale dla bogaczy.
Ja się tylko zastanawiam czy nie skończy się tak,że takie banki nachapią się kasy, a później zaczną bankrutować
nie wszystkich na to stac i nie wszyscy sa o tym informowani
szkoda że pobrania krwi pępowinowej nie refunduje NFZ
Nie ma naukowych twardych dowodów na te wszystkie “cudowne” właściwości krwi pępowinowej tak szeroko prezentowane przez FIRMY banki…
Dokładnie super sprawa, ale dość kosztowna ![]()