Krew pępowinowa- bezpieczna przyszłość

przy naszych zarobkach jest to duży wydatek

Dosyć drogi wydatek

Również z powodów finansowych nie zdecydowaliśmy się na przechowywanie krwi pępowinowej. Pozostaje mieć nadzieję, że leczenie te rozwinie się i ceny przechowywania spadną.

my oddaliśmy do banku komórek bo mieliśmy taką możliwość - to jest darmowe :slight_smile:

Mi pobrali krew pepowinowa

Taki krótki zabieg a ile zalet ma.

ja niestety ne zdecydowałam sie za drogo troszeczke ale myslalam o tym… A ze mozna oddac dobrowolnie do banku komorek macierzystych nikt nie poinformowal tez bym oddala. Moze komus uratowało by to zycie

nas niestety na to nie stac

troszke drogie ale co tam;)

a u mnie 2 córy mają taką samą grupe krwi,pomimo że ja mam b- mąż a+ to pozbierały i mają ab

klamerka123, ja pytałam, chciałam oddać, ale pani powiedziała, że i tak trzeba zapłacić za pakiet startowy

mi nawet nikt o tym nie wspominał w szpitalu, lekarz też nic nie mówił

Mnie niestety też nikt nie poinformował w szpitalu.

to naprawde super rzecz, ale dlaczego to musi być takie drogie skoro ratuje życie, oj te nasze państwo

to jest supr rzecz ale dla bogaczy.

Ja się tylko zastanawiam czy nie skończy się tak,że takie banki nachapią się kasy, a później zaczną bankrutować

nie wszystkich na to stac i nie wszyscy sa o tym informowani

szkoda że pobrania krwi pępowinowej nie refunduje NFZ

Nie ma naukowych twardych dowodów na te wszystkie “cudowne” właściwości krwi pępowinowej tak szeroko prezentowane przez FIRMY banki…

Dokładnie super sprawa, ale dość kosztowna :slight_smile: