Wszystkie dzieci nasze są ![]()
A że wszyscy jesteśmy dziećmi to dla wszysykich najlepsze życzonka ![]()
![]()
Oooo podziękowania w imieniu córek ![]()
![]()
![]()
A właśnie moja starsza dostała w prezencie taka śliczna koszulkę - od raz po Twojej grafice mi ją przypomniałaś
![]()
![]()
![]()
Wszystkiego dobrego dla wszystkich dzieci małych i dużych 🩷
Mój syn wczoraj od babci dostał torbe ubrań z pokemonami
pare zwstawów lego od babci i cioci a jutro jedziemy po jego marzenie czyli rolki, ochraniacze, kask ![]()
Mój mały został obsypany prezentami, ale mój tato nie zapomniał też o mnie i dostałam stówkę
rozczula mnie to ![]()
U nas „stare” dzieci dostaly dzien dziecka wczoraj i moja mama nas zaprosiła na pizze
![]()
Życzę nam wszystkim dziecięcej radości w sobie! ![]()
![]()
Pięknego dnia dla Dużych i Małych Dzieci! ![]()
U nas też zawsze świętowanie, i nie tylko maluchy są obdarowane prezentami, rodzice zawsze też pamiętają i o nas ![]()
![]()
My od dwóch dni świętujemy dzień dziecka w sumie bo festyny, dmuchance
ale córki i od babci po 100 zł dostały i baba mówi to kup im po jakiejś koszulce ![]()
![]()
Wszystkiego najlepszego kochane dzieciaki , niech się wam spełniają wszystkie marzenia ![]()
@Mamii u nas to samo jest zawsze rodzice nas obdarowują bo przecież jesteśmy ich dziećmi ![]()
Dokładnie
ale bardzo to miłe że jesteśmy już “starzy”
a podarowuja zawsze jakiś upominek czy pieniądze żeby sobie coś kupić ![]()
No i mamuśki zawsze zapraszają nas na pyszny domowy obiadek z tej okazji ![]()
Wszystkiego najlepszego dla naszych maluszków ![]()
dużo zdrowia i tej beztroskiej dziecięcej radości ![]()
![]()
A nam tym wiekszym dziecią dużo radości i żebyśmy zawsze patrzyły na świat tak jak nasze dzieci ![]()
Własnie mój mąż dzwonił że dostał od swojej mamy bliczka a jak zadzwonił zapytać to mama powiedziała że wszystkim swoim dzieciom wysłała żeby zabrali drugie połówki i poszli na kawe ![]()
Nooo wszystkim maluchom życzę samych radosnych chwil i nieustannego uśmiechu na buźkach.
A my dzień dziecka przeżywamy z jelitówką ![]()
![]()
Piękny gest z od niej ![]()
i musiało go to zaskoczyć , że nie tylko dla niego ![]()
![]()
O nie
zdrówka i jeszcze raz zdrówka
Najlepszego dla nas i dla naszych dzieci
przede wszystkim zdrówka i spełnienia marzeń ![]()
Baaaardzo to miłe! ![]()
O matulciu najgorzej jak się jelitówka przypałęta ![]()
To życzymy żeby szybko sobie poszła ![]()
Szybkiego powrotu do zdrowia , oby szybko minęło .![]()
Dziękuję wam dziewczyny
ja się trzymam ale mąż już mi dzwonił z pracy że chyba go dopadła
także wszystko przed nami
Dziekujemy ![]()
![]()
To nasz piwrwszy wspolny dzien dziecka i poqiem wam , ze niesamowicie mnie to wzrusza , bardzo emocjonalny dzionek sie zapowiada . W ogole bylysmy na szy kich zakupach i jestem w szoku ile na miescie akcji , w kazdym sklepie wlasciwie albo dostalismy cukierka , albo lizaka
wiadomo , mala jest jeszcze za mala , ale to bardzo urocze .
A wiex drogie mamusie wysciskajcie swoje maluszki od forumowej cioci
przedewszytskim zdrowka ! I dsieciecej radosci wam zycze ![]()


