Wszystkiego najlepszego !!!
Dzięki ![]()
![]()
![]()
Mama zawsze bedzie mamą nawet jak dziecko bedzie miało 60 lat ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Wszystkiego najlepszego ![]()
![]()
![]()
Sto lat, sto lat
![]()
Wszystkiwgo xo najlepsze dla Nas Drogie Mamy ![]()
Wszystkiegi najlepszego babeczki ![]()
Wszystkiego najlepszego kochane mamusie
pamiętajmy że wszystkie jesteśmy wyjątkowe ![]()
ja jeszcze przed porodem, ale mój mąż już mi złożył życzenia i powiedział że to taki rok zerowy
wszystkiego najlepszego <3
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich mam ![]()
![]()
Wszystkiego Najlepszego kochane dla was
jednoczesnie dziękuję Wam za wszystkie rady
jesteście nie zastąpione ![]()
Wszystkiego co najpiękniejsze dla każdej z Nas - Mam ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Wszystkiego najlepszego
🩷 ja jestem cieple kluchy i zawsze takie dni mnie wzruszaja ![]()
Hahhaha najlepszego mamusie jesteście najlepsze !
Mnie też
dzisiaj prawie cały czas chce mi się płakać bo synowi chyba zaczęły zęby wychodzić i on sie drze a mi go mega szkoda i próbuje na wszystkie sposohy mu choć troszkę ulżyć a to proste nie jest bo ma 2.5 m-ca a większość specyfików jest od 3-go miesiąca. Dobrze że córce w tym samym czasie nie wychodzą bo jakby razem zaczeli to chyba bym zwariowała ![]()
Sproboj zmoczyc kawalek pieluchy i nawin na palec- przynosi chwilowa ulge
Moj synek ma 5 miesiecy, jedynki wychodzily mu 1.5miesiaca… i to dwie naraz. Lacze sie z Toba w bolu:heart:
Oooo to wcześnie mu wychodzą …. Biedulek. A gryzaki z lodówki nie pomagaja?
Kurcze to faktycznie masz urwanie głowy
a i nie pocieszę , lepiej nie bedzie ![]()
![]()
ale to wiesz juz ![]()
![]()
Gryzaki czy smoczek z lodówki, masowanie dziąsełek, żel to wszystko na małą chwilkę
na noc musiałam dać mu pedicetamol bo chyba by nie zasnął wcale ![]()
Oj wiem wiem tym bardziej że jeszcze ząbkowanie przed córcią
