ja nie mogę patrzeć jak córka męczy się z kolkami ale piskliwie nie krzyczy więc to standardowa kolka
to musi byc straszne, ja nie moge zniesc zwyklego płaczu a co dopiero to
Mi tez trudno znosić płacz. To straszne
ja też nie mogę znieść płaczu a co dopiero to
u nas synek przed kupka popiskiwał dziwnie nie płakał w każdym bądź razie panikowałam ze go bardzo boli i leciałam do lekarza okazało się ze nic mu nie jest nawet nie była to kolka
czasami dziwne dolegliwości przytrafiają się naszym maleństwom
u nas nie wykryto czegoś takiego
Konsultacja z lekarzem w takim wypadku na pierwszysm mniejscu
Dobrze że to przechodzi
Dobrze że było to tylko przejściowe
Dobry lekarz pomoze
problemem jest właśnie to że mało który lekarz diagnozuje dyshezje
moje dziecko nie miało dyschezji
Moje dzieci nie mialy
nie słyszałam oi tym
nawet wcześniej o tym nie wiedziałam
dobrze wiedzieć, że jest coś takiego
pojęcie dyschezji odczarowane
Zawsze skonsultować z lekarzem
Ja tam z wszystkim co mnie niepokoi ide do lekarza .