Dyschezja u niemowlaka

ja nie mogę patrzeć jak córka męczy się z kolkami ale piskliwie nie krzyczy więc to standardowa kolka

to musi byc straszne, ja nie moge zniesc zwyklego płaczu a co dopiero to

Mi tez trudno znosić płacz. To straszne

ja też nie mogę znieść płaczu a co dopiero to

u nas synek przed kupka popiskiwał dziwnie nie płakał w każdym bądź razie panikowałam ze go bardzo boli i leciałam do lekarza okazało się ze nic mu nie jest nawet nie była to kolka

czasami dziwne dolegliwości przytrafiają się naszym maleństwom

u nas nie wykryto czegoś takiego

Konsultacja z lekarzem w takim wypadku na pierwszysm mniejscu

Dobrze że to przechodzi

Dobrze że było to tylko przejściowe

Dobry lekarz pomoze

problemem jest właśnie to że mało który lekarz diagnozuje dyshezje

moje dziecko nie miało dyschezji

Moje dzieci nie mialy

nie słyszałam oi tym

nawet wcześniej o tym nie wiedziałam

dobrze wiedzieć, że jest coś takiego

pojęcie dyschezji odczarowane

Zawsze skonsultować z lekarzem

Ja tam z wszystkim co mnie niepokoi ide do lekarza .