Dyschezja u niemowlaka

Nie wiedziałam tego wczesniej

Nie mieliśmy takich problemów.

obyśmy ominęli takich problemów

kolejna rzecz którą słyszę pierwszy raz

jeślii u malucha zauważymy jakieś niepokojące nas objawy powinniśmy je niezwłocznie skonsultować z lekarzem

nie spotkalam sie z tym wczescniej

czytajać opis myślę że my to mieliśmy a ja uznałam że to kolki. Ale faktycznie samo minęło

Jeśli coś nas martwi musimy konsultować to z lekarzem.

Nazwa bardzo egzotyczna,jednak jak opisuje autorka przypadłość dość częsta

jesli nie jestesmy pewni to lepiej skonsultowac sie z lekarzem :slight_smile:

straszne jak maluszek tak krzyczy

oby się nam nie przytrafiło

Niech to nas nie spotka

szkoda maluszka

Najgorzej jak rodzic nie wie co dolega maluchowi

Oby się nam to nie przytrafiło

Takie napady płaczu są bardzo męczące

straszne dla rodzicow gdy nie wiedza co jest tego powodem

a maluszek nie potrafi powiedzieć co mu jest

nie przechodziłam tego.