Nie wiedziałam tego wczesniej
Nie mieliśmy takich problemów.
obyśmy ominęli takich problemów
kolejna rzecz którą słyszę pierwszy raz
jeślii u malucha zauważymy jakieś niepokojące nas objawy powinniśmy je niezwłocznie skonsultować z lekarzem
nie spotkalam sie z tym wczescniej
czytajać opis myślę że my to mieliśmy a ja uznałam że to kolki. Ale faktycznie samo minęło
Jeśli coś nas martwi musimy konsultować to z lekarzem.
Nazwa bardzo egzotyczna,jednak jak opisuje autorka przypadłość dość częsta
jesli nie jestesmy pewni to lepiej skonsultowac sie z lekarzem ![]()
straszne jak maluszek tak krzyczy
oby się nam nie przytrafiło
Niech to nas nie spotka
szkoda maluszka
Najgorzej jak rodzic nie wie co dolega maluchowi
Oby się nam to nie przytrafiło
Takie napady płaczu są bardzo męczące
straszne dla rodzicow gdy nie wiedza co jest tego powodem
a maluszek nie potrafi powiedzieć co mu jest
nie przechodziłam tego.