Katar i spacer?

mama laury a czym smarujesz te stopki ? 

kiedyś coś słyszałam o smarowaniu jakas maścią ze dziecko sie wygrzewa  zalecenie takie miałyście od lekarza czy jakiś domowy sposób?

Jak dziecko już potrafi samo wydmuchać nos to już na pewno duzo łatwiej :) 

Tak, łatwiej ale czasami jest płacz że nie chce dmuchać 

MamaLaury jakimś vickiem?

Ja nie mam możliwości ustawienia mocy w odkurzaczu, i zawsze prze stosuję metodę 3 kroków ; psikanie, odciąganie i zakraplanie. 

ja gdzieś czytałam by czosnkiem stopy posmarować, w skarpetki i do spania :) Ania Starmach kiedyś na insta mówiła, że to najlepszy sposób i wiele osób jej pisała, że też tak robi :) aż mam zrzut ekranu z tym by pamiętać 

Ja małej smaruje zawsze jak ma katar albo widzę że jest taka jakby ją coś brało i stosuje bo tego depulor smaruje jej nogi zakładam skarpetki i do spania , klatkę piersiową aromaktiwem i z reguły albo jej wszystko schodzi albo jej nic nie jest tak że sposób mocno sprawdzony i bez ingerencji w bramie leków 

Ja małej smaruje zawsze jak ma katar albo widzę że jest taka jakby ją coś brało i stosuje bo tego depulor smaruje jej nogi zakładam skarpetki i do spania , klatkę piersiową aromaktiwem i z reguły albo jej wszystko schodzi albo jej nic nie jest tak że sposób mocno sprawdzony i bez ingerencji w bramie leków 

U nas niestety lekki gilek zawsze się kończy choroba w sensie jak ja bierze to zawsze rozłoży kwestia do jakiego stopnia

Muszę kiedyś wypróbować te Wasze sposoby :) oby jednak nie było do tego szybkiej okazji 

ja musze pomyśleć z tym czosnkiem

To u nas wlasnie nie ale na jestem madka wariatka moje dziecko musi codziennie dostawać osłonę i właśnie tak raczej staram się uważać bo ja wariuje jak coś się dzieje po prostu to nie na moje nerwy za dużo stresów miałam i teraz nic kompletnie nic nie lekcewaze

Ja też od razu świruje jak małej coś dolega, więc plastry aromactiv przyklejam od razu jak coś słyszę, że charczy jej w nosie;p