@Mamuska357 wlasnie go mamy i polecamy
dodatkowo fajną opcją muzyczki na odwrócenie uwagi maluszka ![]()
![]()
Ja nie dostałam się do testów, ale gdyby mi przyszło kupić porządniejszy sprzęt to zdecydowałabym się na aspirator z Canpol Noseo - zakup go to i tak pewnie to kwestia czasu, ale tak to na co dzień sprawdza mi się aspirator z Fridy
taki prosty, gdzie sama zasysasz ![]()
My tez mamy z canpol i super sobie radzi
wczesniej mielismy katarek i on zasysa wszystko, nawet mózg ![]()
![]()
U nas super sprawdza się happinosek z masmed ![]()
Teraz mając i używając ten z canpola nie wyobrażam sobie jak to można dobrze zrobić ustnym ![]()
![]()
![]()
Ja odciągam tylko ustnym ![]()
Serio ? No podziwiam , a nie poszło ci nieraz za daleko ?![]()
![]()
![]()
![]()
Nie, bardzo fajnie to działa ja używam karetek travel od urodzenia malucha. Teraz kupiłam ten. Canpol ale też ustny.
W końcu zdecydowaliśmy się na ten nowy z Canpol. Na prawdę daje radę i w nocy też jest ok
dzięki za podpowiedzi ![]()
Ooo , no ja jestem mega zadowolona ale z tego elektronicznego pierwszego modelu z Canpol .
Wczoraj testowałam canpola ten aspirator co się ściąga dziecku gile ustami bardzo fajny jest.
Ja mam mesmed i katarek do nosa podłączany do odkurzacza albo ustnie można odciągać. Mesmed nie polecam. Średnio ściąga katar. Jak masz zwykłego spika czy cos to po jakiś tam próbach jednych czy drugich jakoś się może uda. Ale ciężko. Zawsze przed odciągnięciem używam disnemar baby sól morska. Bardzo fajne i polecam. Czystym serduszkiem.
Polecam robić również inhalacje nebud dose ( zielone opakowanie ) tylko nie strikte na buzię. Tylko wkładasz do łóżeczka czy dostawali robisz taki baldachim i tak wpuszczasz dym z inhalacji i po inhalacji odcinasz katarek. U nas fajnie pomogła równie masz majerankowa pod nosek.
@Mama.z.przedszkola super, że jesteś zadowolona ![]()
Polecam zaopatrzyc sie w nebud dose baby i inhalator siateczkowy bo jest bardzo cichy, mozna nawet na spiocha robic maluszkowi ![]()
Moja ma za czuły sen, nie dała bym rady ![]()
U mnie też by to nie było możliwe chodź ostatnio ma coraz bardziej twardy sen i więcej możemy zrobić jak śpi
Nam też sprawdzała się maść majerankowa zawsze. Tania i dobra ![]()
Ja ciągle walczę z aspiratorem do odkurzacza. Co prawda podłączam go do odkurzacza bezprzewodowego żeby było bardziej poręcznie, ale jednak trzeba po ten odkurzacz iść, rozmontować odpowiednio i gdzieś koło dziecka go ulokować. Może teraz przy drugim dziecku czas kupić aspirator elektryczny. We wrześniu starszak idzie do przedszkola, więc pewnie duuużo kataru nas czeka
do tej pory wydawało mi się, że aspiratory elektryczne są słabsze i niewiele cichsze od tych do odkurzaczy, ale wygląda na to że czas poczytać opinie i może skusić się na któryś ![]()
możecie poradzić który jest poręczniejszy, tak żeby można było go zabierać na wyjazdy?
To ja używam tego ręcznego i sama ustami odsysam. Nie chce mi się właśnie odkurzacza używać bo za dużo roboty
Myślę że ten pionowy po prawo jeśli chodzi o wyjazdy będzie totalnie bardziej poręczny, bo rzeczywiście malutki jest, ale ten z lewej nie jest jakichś dużych rozmiarów i my mamy akurat ten i jak mamy jakiś wyjazd to pakujemy w strunowy woreczek cały ten zestawik i jedzie z nami i też niewiele miejsca w torbie zajmuje
