Katar u 3 miesięcznego dziecka

Mnie się ten po lewej podoba i chciałabym przetestować :face_with_peeking_eye: wiem że już był do testów ale może się kiedyś jeszcze powtórzy. Wygląda porządnie

Ooo gdyby był e przyszłym miesiącu do testów :pleading_face::face_holding_back_tears: trzeba afirmować może redakcja zobaczy :joy:

Myślę, że jeszcze kiedyś będą :smiling_face::smiling_face:

1 polubienie

Ten po prawej mam , i w zupełności nam starczył bardzo dobrze sobie radził :smiling_face:

@Lea te ktore polecila @Mamii sa spoko. Ale przy większym katarze lepszy ten po lewej. Ten mniejezy pionowy fajny do codziennej pielegnacji noska.

Uzywamy tego pierwszego. Mozna kupic zestaw elementoŵ na wyniane jak się zużyją takze spoko :slight_smile:
Prawie 3 latek sam sobie odciaga i ouszcza melodie

1 polubienie