Kolka nerkowa w ciąży - sprawdź jakie są objawy kolki nerkowej

Ja miałam czkawki ale zaraz przechodziły

ja czesto miałam kolkę w ciązy nawet w szpitalu z tego powodu byłam w ogóle mam problemy z nerkami a ciąża to dodatkowe obciążenie

ja z powodu problemu z moim nerkami też w ciąży bylam w szpitalu, ale na całe szczeście nie była to kolka jelitowa

kolka nerkowa miało być :wink:

Ja na szczeście nie miałam w ogóle problemów z nerkami ani nie miałam żadnej kolki nerkowej.

czkawki też mi dokuczały, ale nerki na szczęście nie

nie miałam

Mi na szczęście nerki nie sprawiają wiekszych problemów. obecnie na nie nie mogę narzekać.

ja nie miałam z nerkami żadnych problemów przed jak i w czasie ciąży

ja mam problem z nerkami więc ciąza była dla mnie dodatkowym obciązeniem

dariolka195 czyli się bardzo wycierpiałas . Bardzo ci współczuje.

Ja niby też całą ciążę czułam się dobrze a po urodzeniu synka miałam problemy z nerkami i pęcherzem że aż musiałam wrócić do szpitala na 7 dni

Narazie nie narzekam na nerki oby tak dalej

Jak bylam mala mialam problemy z nerkami teraz juz mam spokoj

zgadzam sie że kolka to okropny ból i gorzej niż przy porodzie bo boli cały czas bez przerwy

ja nie miałam kolki więc niepowiem jak to jest ale czytając wasze komentarze nic miłego

ja slyszalam ze bole te porownuje sie do skurczy porodowych

straszny ból dobrze że nie miałam bo widziałam jak koleżanka cierpiała nic przyjemnego

ja nie miałam tej kolki

JA również ani w pierwszej ani w drugiej ciaży nie miałam pryjemności na całe szczęście sie bliżej poznać z kolką nerkową. Oby tak było dalej.