z kolką nie miałam do czynienia
Ja również z taką kolką nie miałam do czynienia. Jedynie w dzieciństwie spotykały mnie inne - te od biegania.
jak widzę tę nazwę to już mnie wszystko boli…
ja tez sie ciesze ze tego nie mialam
nikt z moich znajomych również jej nie miał.
w ciąży dobrze jest pić więcej wody
Nie mam kolki ufff
kolki jelitowe dopadaly mnie ale to rodzinne, natomiast z kolką nerkową nie spotkałam się
ja nie miałam żadnej kolki w ciąży
mnie na szczęście kolka ominęła, miałam za to inne problemy
dokladnie, ja tez zmagalam sie z innymi problemami, ale na szczescie nie z kolka
kolka nie ale inne rzeczy tak
mnie bardzo bolały rozciągające się więzadła
Ja miałam często czkawkę
ja zadnych bólowych dolegliwości nie miałam tym bardziej kolek.
ja też bóli nie miałam a kolki trafiały sie żadko ale były
mnie kolki to dopiero po porodzie czasem łapią.
u mnie sie nie zdarzały
na razie nie mam
mnie nie łapały i nie łapią