w ogóle picie wody jest korzystne dla organizmu
Ale podobno tych wod zdrojowych (leczniczych) też nie wolno pić bez umiaru.
powiem ze nie spotkalam sie jeszcze z tą wodą
ja spotkałam się z tą wodą ale fakt w nielicznych sklepach jest
Też znam tą wodę, tata pije. Jak dla mnie jest skóteczna ale smak jest okropny.
z tymi wysokozmineralizowanymi wodami tez trzeba uważać, w ciąży najlepsze sa srednio i niskozmineralizowane.
Ja spotakałam się z tymi wodami w hipermarketach, ale osobiście byłabym ostrożna z ich stosowaniem w ciąży.
ja ma wode ze studni chyba jak dla mnie najlepsza
Wode Jana można dostać na pewno w marketach i macro.
Bo to nie ma co kombinować w ciąży najlepiej pić to co się zawsze piło
Najlepiej popijać coś cały czas małymi łyczkami.
na nerki w ciąży trzeba bardziej uważać, bo sa bardzo obciążone, dlatego tak ważne jest picie napojów
Najlepsze na kamienie nerkowe jest picie piwa, ale w ciąży alkohol nie dozwolony
Sonia w ciąży alkohol jest nie zalecany, lecz słyszałam,że sa lekarze co uwazają że niektóre alkohole bardzo bardzo rzadko i niewielkich ilościach nie szkodzą lecz jest to leczniczo gdy mamy jakieś przypadłości.
o tym nie słyszałam
Dobrze wiedzieć że herbatka z dzikiej róży jest pomocna w tych dolegliwościach.
też nie słyszałam ale dobrze wiedzieć
Dobrze wiedzieć o róznych metodach tak na wszelki wypadek.Jednak lepiej nie mieć takich dolegliwościach.
przy takich dolegliwościach nigdy nie brałabym nic na własna rękę, wolałabym to skonsultować z lekarzem
ja tak samo nic nie brałam sama