Kolka nerkowa w ciąży - sprawdź jakie są objawy kolki nerkowej

lepiej nie miec takich dolegliwosci ale jak sie ma to zawsze do lekarza rzeba isc

w ciąży lepiej konsultować sie z lekarzem niż brac cos samemu. Lepie nie ryzykować

ja nawet podczas przeziebienia po konsultacji z lekarzem balam sie brac leki przepisane. jdynie co to kupowalam prenalen syrop dla ciezarnych i matek karmiacych.

ja leczylam sie sposobami domowymi, ten strop na mnei nei dziala

Ja również uważam że lepiej sie skonsultować z lekarzem gdy coś nam dolega gdy jesteśmy w ciaży niż brać coś i zaszkodzić dziecku.

dokladnie lepiej nie ryzykowac

Gdybyśmy brali leki na swoją odpowiedzialność i by coś było nie tak z dzieckiem później mielibyśmy do siebie żal.

lepiej skonsultować sie z lekarzem niz samemu coś brać, po co ryzykować.

Popieram, lekarze są od tego żeby pomóc i nikt prócz nich nie wie jak zrobić to najskuteczniej.

dokladnie najlepiej pojsc na konsultacje z lekarzem, nie ma co samej sie leczyc

Nie ma co ryzykować :slight_smile:
Dobrze, że mnie to ominęło :slight_smile:

sa rozne sytuacje na ktore trzeba uwazac

No mnie już to chyba nie dopadnie. Coraz bliżej mety:)

Ja już też odliczam dni do końca :slight_smile:

Polacy ogólnie piją mało wody, co jest błędem. Efekty widać.

dokladnie, trzeba pic wiecej wody oczyszcza ona nerki i wplywa pozytywnie na nasze organizmy

Ja w zasadzie zawsze mało piłam, wiedziałam że tak być nie może. Ale w ostatnich miesiącach ciąży organizm chyba sam się zaczął upominać, bo piję, piję i nie mogę ugasić pragnienia.

ja juz porod mam za soba, ale i przed ciaza i w tarkcie i po pije i pilam bardzo duzo - zwlaszcza jak sie karmi piersia chce sie duzo i czeso pic :slight_smile:

jedynym problemem jak sie duzo pije jest to ze caly czas chce sie siusiu

Oj tak, ja mam dni, ze mogłabym z wc nie wychodzić.