z tego co wiem moja kolezanka dostala jakies zastrzyki oczywiscie od razu powiedziala ze jest w ciazy
tak ja tez na pogotowiu dostalam zastrzyk i mi przeszlo srodki przeciwbolowe mi tak nie pomogly jak ten zstrzyk tylko ja wtedy nie bylam w ciazy
ból wywołany przez kamienie nerkowe, a kamienie powinno się chyba raczej wycinać, ale to jak są duże
no tak. nerki w ciąży są szczegolnie obciążone dlatego jesli jest na nich nawet piasek to jestesmy narazone na kolke
ja słyszałam że to ból porównywalny z bólem porodowym
jak okreslila moja kolzenka to taki bol jak przy rwie kulszowej ze nie idzie wytrzymac. I co ostatnio powiedziala ze lubi bardzo zupe szczawiowa a tu niestety trzeba sie ograniczac bo to szczawiany nie dzialaja pomyslnie na organizm
aż z bólem porodowym? porównywany?
kamienie wicina?? kamienie laserowo sie usuwa z tego co slyszałam
JA miałam rwe kulszową i porody. Mogę stwierdzic na swoim organiźmie że rwa kulszowa w moim przypadku była gorsza.
rwa kulszowa gorsza od porodu? no niedługo się przekonam. ale u mnie to chyba poród będzie gorszy . no rwa kulszowa jest nie miła… ruszać się nie można
Ja nie mialam, ale wiem ze moja mama przez to przechodzila.
ja jakieś kolki czasem miałam ale to chyba po prostu bardziej z jakiegoś wysiłku czy coś
poród bardziej oczywiście bolesny
cięzko jest tą kolkę odróznić od zwyklej z wysylku
ja czasami po wysiłku mam taki ból że nie mogę się ruszyć,ale po chwili mija
Ja myślę że ból to jest może i podobny lecz miejsce jego jest jednak inne.
zalezy tez od dpornosci indywidualnej na ból
kolki to się czasem miało, jak się szło i zadyszki się dostało, ale to taka normalna kolka
mi zawsze mowiono ze jak bede biegac po jedzeniu bede miala kolke
kolki szczególnie łapią gdy jesteśmy mniejsi. U starszych osób one już rzadziej występują , jednak również się zdarzają.
Kolka u starszej osoby i to jeszcze w ciąży. Ojjej.