Konkurs na TikToku!

Super konkurs, z TikToka jeszcze nie korzystałam, może warto byłoby zacząć :thinking:

Powodzenia dziewczyny. Też uważam że butelek nigdy za dużo. A teraz jak będę wracać do pracy to i butelki i laktator się przyda bo będę musiał odciągać mleko.

1 polubienie

Super konkurs :heart:
Ja niestety tiktoka nie posiadam
Ale buteleczki juz mamy i korzystamy. Są super

2 polubienia

Powiedzenia dziewczyny jeśli bierzecie udział !

Powodzenia dziewczyny! Ja już mam wystarczającą ilosc 🩷

2 polubienia

Udziału nie wezmę bo już mam te butelki, ale trzymam kciuki za dziewczyny z forum :heart:

2 polubienia

Powodzenia dla tych Mam, które będą brały udział - ja jedną swoją wygrałam ostatnio na instagramie, więc nie startuje 🩷

1 polubienie

Widziałam ten konkurs, świetny , ja jednak nie biorę udziału bo mamy już te butelki więc daję szansę innym mamom które jeszcze nie testowały :smiling_face_with_three_hearts:

2 polubienia

Ja również daje szansę innym mamom :smiling_face_with_three_hearts:

1 polubienie

Super, bardzo się cieszymy :heart:

1 polubienie

Ogromnie dziękujemy, cieszymy się, że synek je poprawnie i chętnie z nowej butelki :heart:

2 polubienia

Cieszymy się, że jesteś zadowolona z butelek :heart:

2 polubienia

Staramy się jak możemy, dziękujemy! :smiling_face_with_three_hearts: :sparkling_heart:

1 polubienie