Super konkurs, z TikToka jeszcze nie korzystałam, może warto byłoby zacząć ![]()
Powodzenia dziewczyny. Też uważam że butelek nigdy za dużo. A teraz jak będę wracać do pracy to i butelki i laktator się przyda bo będę musiał odciągać mleko.
Super konkurs ![]()
Ja niestety tiktoka nie posiadam
Ale buteleczki juz mamy i korzystamy. Są super
Powiedzenia dziewczyny jeśli bierzecie udział !
Powodzenia dziewczyny! Ja już mam wystarczającą ilosc 🩷
Udziału nie wezmę bo już mam te butelki, ale trzymam kciuki za dziewczyny z forum ![]()
Powodzenia dla tych Mam, które będą brały udział - ja jedną swoją wygrałam ostatnio na instagramie, więc nie startuje 🩷
Widziałam ten konkurs, świetny , ja jednak nie biorę udziału bo mamy już te butelki więc daję szansę innym mamom które jeszcze nie testowały ![]()
Ja również daje szansę innym mamom ![]()
Super, bardzo się cieszymy ![]()
Ogromnie dziękujemy, cieszymy się, że synek je poprawnie i chętnie z nowej butelki ![]()
Cieszymy się, że jesteś zadowolona z butelek ![]()
Staramy się jak możemy, dziękujemy!
![]()