jest trochę czasu na zebranie pieniędzy ale też jak się dowiadujemy o ciąży to od razu myślimy o wyprawce dla malenstwa a na końcu o pieniądzach na inne wydatki
szkoda ze sama oplata za to pobranie jest tak wysoka
No niestety jak na razie sie nieźle cenia za takie coś. Powinno to być tańsze.
Jak coś jest mniej popularne to jest drogie myśle że z czasem cena zmaleje
Beni mysle ze tego cena nie spadnie
Fajna sprawa niestety tylko dla nielicznych których na to stać
Koszty jak na Polskie warunki są bardzo wysokie, czasami jedno pobranie może nie wystarczyć, żeby uratować życie, a wtedy to tylko wyrzucone pieniądze, co więcej może się okazać, że ta krew nigdy nam nie będzie potrzebna, a koszty ogromne.
Wiem, że teraz są akcje w niektórych szpitalach, że można oddać krew na Państwo, to coś jak Honorowy dawca krwi, oddajemy swoją krew pępowinową w trakcie porodu całkowicie bezpłatnie i trafia ona do jakiejś potrzebującej osoby w naszym kraju. Jeżeli w moim szpitalu w trakcie mojego porodu będzie taka akcja oddawania krwi pępowinowej chętnie oddam ją dla kogoś.
oto link gdzie można znaleźć daty i szpitale w których można oddać krew pępowinową
to czy cena sie z czasem zmieni t o mozemy przekonać sie o tym dopiero za jakiś czas,.
to na pewno jest dobry pomysł tylko za duży koszt według mnie
Kruszynka kasia takie oddanie krwi pępowinowej dla innej osoby to bardzo dobry pomysł. Dziękuje za link na pewno przekaże to koleżankom
Aniu tez tak uważam, warto jest pomagać innym
szkoda ze samo pobranie takiej krwi jest bardzo drogie
ja też uważam że jest bardzo kosztowne
jest kosztowna ale myśle że warto, ja to zrobiłam
Wszystko super , ale moim zdaniem nie powinno się ponosić za to takich kosztów. W Ameryce to jest normalne i mają to za darmo …tylko u nas się na tym wzbogacają. A szkoda… bo nie wszystkich na to stać niestety.
niestety brak pieniążków, gdy tylko maż pracuje
Nie stać mnie raczej na taki wydatek
Mnie też nie stać więc się nie zdecydowałam
Leczenie komórkami macierzystymi ma przyszłość według mnie.