Krew pępowinowa- bezpieczna przyszłość

Ja nie zrobilam tego i troche zaluje tego

pomyślcie o oddaniu komórek za darmo (do ogólnego banku), może kiedyś waszemu dziecku będą potrzebne, albo innemu

Kosztowne, powinno być choć w części refundowane przez NFZ, ale o tym możemy sobie pomarzyć.

jest to kosztowne ale może byc niezwykle pomocne

przy następnym dziecku pomyślę żeby oddać do banku ogólnego bo inaczej mnie nie stać a może jakieś dziecko uratuję tak jak ratuję oddając krew

No dokładnie chociaż połowe powinno refundowac NFZ.

Refundacja powinna być. No ale cóż taki nasz los że płacimy całe życie składki a nic z tego nie mamy.

powinna być refundacja

ja nie skorzystałam właśnie dlatego, że jest to drogi zabieg

szkoda gadac z tymi refundacjami :confused:

Koszt jest zbyt wysoki.

Nas tez raczej na to nie stac

niestety jest to zbyt drogie jak na warunki polskie

moze jeszcze gdyby ine bylo wynagrodzenie w tych czasach, to było by nas wszysskich stac no ale z podstwa 1200 to wątpie :slight_smile:

mi nawet lekarz o tym nie wspominał

mnie tez nie w sumie dopiero z tej strony dowiedzialam sie ze wogole cos takiego istnieje :slight_smile:

w czasie ciąży i w szpitalu nikt mi o tym nie wspominał, dowiedziałam się po fakcie

skoro to takie dobre, to nfz powinien nam to refundować

ja słyszałam o tym w szkole rodzenia ale za wzgledów finansowych nie zdecydowaliśmy się na to

a wie ktos oriętuje sie ile to kosztuje ? jakie są koszty tego ?