Ja nie zrobilam tego i troche zaluje tego
pomyślcie o oddaniu komórek za darmo (do ogólnego banku), może kiedyś waszemu dziecku będą potrzebne, albo innemu
Kosztowne, powinno być choć w części refundowane przez NFZ, ale o tym możemy sobie pomarzyć.
jest to kosztowne ale może byc niezwykle pomocne
przy następnym dziecku pomyślę żeby oddać do banku ogólnego bo inaczej mnie nie stać a może jakieś dziecko uratuję tak jak ratuję oddając krew
No dokładnie chociaż połowe powinno refundowac NFZ.
Refundacja powinna być. No ale cóż taki nasz los że płacimy całe życie składki a nic z tego nie mamy.
powinna być refundacja
ja nie skorzystałam właśnie dlatego, że jest to drogi zabieg
szkoda gadac z tymi refundacjami ![]()
Koszt jest zbyt wysoki.
Nas tez raczej na to nie stac
niestety jest to zbyt drogie jak na warunki polskie
moze jeszcze gdyby ine bylo wynagrodzenie w tych czasach, to było by nas wszysskich stac no ale z podstwa 1200 to wątpie ![]()
mi nawet lekarz o tym nie wspominał
mnie tez nie w sumie dopiero z tej strony dowiedzialam sie ze wogole cos takiego istnieje ![]()
w czasie ciąży i w szpitalu nikt mi o tym nie wspominał, dowiedziałam się po fakcie
skoro to takie dobre, to nfz powinien nam to refundować
ja słyszałam o tym w szkole rodzenia ale za wzgledów finansowych nie zdecydowaliśmy się na to
a wie ktos oriętuje sie ile to kosztuje ? jakie są koszty tego ?