Krew pępowinowa- bezpieczna przyszłość

mi przy porodzie nikt nie wspomniał o takiej możliwości

jak się natrafi na promocje to 1100 zł :slight_smile:

ale i miesieczny abonament chyba trzeba płacić?

u nas w Polsce jest jeszcze mało znane pobieranie krwi pępowinowej i bardzo kosztowne jak na kieszeń przecięnego obywatela

gdyby mnie było stać napewno bym z tego skorzystała, ale drogie to strasznie, powinna być chociaż częściowa refundacja, więcej osób by się decydowało

gdyby mnie było stać to bym to zrobiła

dokładnie tak, jakbym miała środki na to to napewno bym skozystała, bo to naprawdę super sprawa

koszty tez nam na to nie pozwoliły

Nam koszty tez nie pozwolily. Gdybym teraz rodzila to pewnie bym to zrobila

mnie tez nie bylo stac bo maz pracowal na czarno a ja wcale ale gdybym miala kase to nie wachalabym sie

to nie sa az takie duze koszta, bo ok.500zl abonamentu na rok czasu, no i przy po pobraniu jednorazowo trzeba zaplacic ok 1800zl w zaleznosci od szpitala

Chciałabym jeśli byłoby mnie na to stać.

na pewno bym skorzystała jakby mnie było stać

nigdy nad tym nawet nie myślałam

czytałam przed porodem dużo na ten temat ale się nie zdecydowaliśmy

my też się nie zdecydowaliśmy

oddanie krwi to świetna sprawa ale strasznie droga. Czemu za zdrowie i bezpieczną przyszłość trzeba tyle płacić !?

lena25 1800 jednorazowo w momencie kiedy trzeba kupić wyprawkę to dla niektórych bardzo dużo

zgadzam sie że pobranie krwi pepowinowej i przechowywanie j jej jest kosztowna a powinna byc darmowa

to świetna sprawa szkoda ze jest to takie trogie to jedyny powód dla którego tego nie zrobie