Krew pępowinowa- bezpieczna przyszłość

nas nie byłostac na szczepionki a co dopiero na przechowanie

troche drogie dla mlodych rodzicow…

Zaluje ze tego nie zrobilam, moze przy drugim dziecku sie uda

na pewno piękna rzecz, ale zgadzam się - troszkę to drogie, nie każdego młodego rodzica na to stać…

ja bym chciała ale to strasznie drogie niestety

nas także nie stać na coś takiego, to raczej dla bogatych

Sikorka ale odkad wiesz zre jestes w ciazy to masz kilkanascie miesiecy na to by mozna odlozyc na nie:) badz jak sie palnuje ciaze to juz od dawna odkladac;) a potem 500 zl na rok to tez nie jest jakas wygurowana cena…

Niestety za drogie

tez tak uważam że jest to zbyt drogie , nie każdego niestety na taki wydatek stać

dokładnie, powinni nieco obniżyć koszta, bo nie każdego na to stać

ale w sumie jakby obnizyli to wiekszosc matek by sie decydowala…

Drogie ale warto cos takiego zrobic

a ja słyszałam że jak jest już większe dziecko to tej krwi i tak jest za mało co wy o tym sądzicie

u nas i drogie i jeszcze mało popularne a i nawet nikt sie nie pyta czy chciała byś

to jest drogie, gdyby bylo zadarmo napewno bym się zdecydowała

Ciekawa propozycja,ale tylko dla tych, którzy maja kasę.

no właśnie, a na początku rodzice mają dużo wydatków i czasem cięzko im znaleźć pieniadze jeszcze na tą krew. może kiedyś będzie za darmo

zobaczymy ale w Polsce to ja wątpię

mnie też się zdaje, że w Polsce za darmo nie będzie

na bank w polsce nie bedzie za darmo. Tu zaczynaja zwykłe badania robic odpłatnie wiec nie ma mowy zeby dali darmowo