Krew pępowinowa- bezpieczna przyszłość

Może to jest i fajną rzeczą lecz koszty tego wiele osób nie przekonuje.

też watpie w to… Polska to jedyny kraj w ktorym sa platne szczepionki! wiec watpie

Spore koszty,pewnie wielu chetnych nie ma.

Ja znam trzy osoby ale dwie z nich braly udział w jakis programie.

ja niestety z nimi nie utrzymuje kontktu jak to dalej wyglada czy muszą coś płacic czy calośc jest w formie tego pakietu.

Moja siostra to zrobila

Ja to zrobilam dla mojego syna. Troche to kosztuje ale warto

mnie nie stać na coś takiego

gdyby to było tańsze ale póki co nie stać mnie na taki luksus

Bardzo chciałam ,ale mnie po prostu nie stać. Niestety w Polsce liczy się tylko zarobek! W Ameryce to jest za darmo …dla nich to normalka. W końcu kiedyś może uratować życie.

dostałam ulotkę na ten temat i zastanawiam się od tego czasu

na ostatnim spotkania w szkole rodzenia była pani która przedstawiła całe zagadnienie i teraz się zastanawiamy.

jak dla mnie to zbyt kosztowne

Szkoda, że to takie kosztowne…

dobra rzecz ale niestety bardzo kosztowna

zastanawiamy się ale jeszcze nie podjęliśmy decyzji

ja nie załuje, warto wydac takie pieniądze

Rewelacja, szkoda tylko, że taka droga.
Ale bardzo fajną inicjatywą jest to, że krew można oddać niekoniecznie dla siebie. Wystarczy wyrazić taką chęć i za darmo bez kosztów pobierają przy porodzie krew pępowinową, a później trafia do kogoś potrzebującego

Jeżeli kogoś stać - bo nas nie.

Nie słyszałam o tym przed porodem…