u nas właśnie mówiła kobieta że jak sama się nie zdecyduje na opłacanie co roku banku krwi to krew zostanie przekazana na badania albo zutylizowana ale nikt z niej nie skorzysta.
szkoda że to jest u nasz takie drogie
slyszalam na troche przed porodem ale nie pobieralam …
Mnie na to nie stać. Zresztą nie jestem zwolennikiem aż tak “nowych” rozwiązań. Wszystko pięknie ale ile to kosztuje i czy napewno jest przydatne/potrzebne.
wśród moich znajomych to nikt z tego nie korzystał
Ja się nie zdecydowałam i mam nadzieję, że nigdy tej decyzji nie będę żałować.
mnie po prostu na to nie stać…a szkoda bo to ważna sprawa.nie znam nikogo, kto by korzystał.mam nadzieje że nie bedzie takiej potrzeby…
jak dla mnie to również za duży wydatek
nie było stac mnie na to
chciałabym gdyby nie było takie drogie
gdyby mnie było stać zdecydowała bym sie ale poki co jest za drogo
Cena przeraza ale wiedzac wczesniej ze jest cos takiego zawsze mozna zaoszczedzic
cana jeszcze do ugryzienia ale co roku 500 zł przez co najmniej 30 lat to są pieniądze
może za jakiś czas więcej osób będzie mogło sobe na to pozwolić
jeśli o to chodzi każda matka powinna mieć to za darmo
zgadzam sie z emik84- to powinno być darmowe, nie kazdego stac a ratuje życie
podobno ratuje życie, ale skoro medycyna idzie tak do przodu to za kilka lat będzie coś lepszego. Ja po rozmowach z lekarzami coraz mniej się skłaniam do oddania tej krwi pępowinowej. Wolę te pieniądze odkładać dziecku na fundusz.
pewnie że najlepszą perspektywą było by to jakby to było za darmo ale u nas w kraju to szybko nie nastapi
O ile w ogóle to nastąpi.
za darmo to się nie doczekamy na pewno