Krew pępowinowa- bezpieczna przyszłość

Kiedyś pewnie nastąpi ale to za długie lata.

w Polsce to raczej bym nie liczyła na darmowe przechowywanie krwi pępowinowej

póki co za drogo

u Nas w Polsce to na razie pewnie nie mozliwe

asia_szymon jak najbardziej możliwe tylko kosztowne

ja zapewne bym sie zdecydowała ale jest to poprostu jak dla mnie za drogo

Może kiedyś będzie to możliwe z kasy państwa jak na razi eto jest trochę drogie.

jeju kogo na to stać

gdyby było mnie na to stać na pewno bym się zdecydowała. Niestety strasznie to drogie, tak nie powinno być, każdy powinien mieć szansę w jakiś sposób zabezpieczyć swoje dziecko

chyba mało kogo na dzień dzisiejszy na to stać.

Bardzo pomocna ale niestety pobranie i przechowywanie bardzo drogie,

szkoda ze nie wszystkich stac zeby moc czasem uratowac zycie

dużo czytałam ostatnio o tym… i naprawdę staję sie powoli zwolenniczką tego… ale finanse blokuja

Myślę że to pomocna rzecz ale nas raczej na to nie stać. Mamy jako młode małżeństwo dużo wydatków i napewno nie zdecydujemy się nie pobranie i przechowywanie krwi pępowinowej.

Duzo potrafi zdzialac ale koszta sá tez duze

Ja się zastanawiałam ,ale to strasznie droga sprawa

Wlasnie szkoda, ze tak drogo…kogo na to stać?

Jest naprawdę złotym lekiem szkoda że większość z nas na to nie stać

no właśnie szkoda

Chyba nawet byłby problem ze znalezieniem miejsca które przechowuje taką krew