takie potrzbne to dlaczego takie drogie? straszne
U nas wciąż jeszcze mało popularne za kilka lat kto wiem może będzie na świetle dziennym…
Dokładnie drogie, ale medycyna idzie teraz cały czas do przodu. Ja tego nie będę robić.
państwo powinno to dofinansować
każdy by robił gdyby państwo finansowało
Powinni finansować. A nie wyciągać pieniądze.
Dokładnie co miesiąc płacimy składki w podatku i całej reszcie więc powinni finansować
Dziewczyny u nas w Państwie nie ma nic za darmo. Jak zapłacimy to mamy wszystko, a jak nie to całe O.
Szkoda ze jej przechowywanie jest takie drogie
Pewnie gdyby nie ta kasa to więcej osób by się na to zdecydowało.
Dokładnie, jest duża konkurencja, ale nie chcą się targować.
niestety dla wielu jest to nieosiągalne ze względu na koszt… ;/
Koszta odgrywają tu niestety decydującą rolę
Zgadzam się ja też pewnie rozważyłam taką inicjatywę gdyby nie koszty…
taka krew jest bardzo cenna
sama chętnie bym ją zachowała w banku ale niestety nie mam możliwości
jest bardzo cenna ale ie przesadzajmy że na wszystko będzie lekarstwem
ktoś kto ma dużo pieniezy na pewno może sobie na to pozwolić.
jak zawsze wszystko rozchodzi się o pieniądze.
No niestety nieszkamy w takim kraju gdzie wszytko rozchodzi sie o pieniadze.