Ostatnio lekarz badał i na szczęście jest ok ![]()
U mnie zawsze było wszystko ok ![]()
U mnie wszystko ok:)
Mnie to nie spotkalo podczas ciazy cale szczescie szyjka nie skracala sie zbyt szybko.
u mnie minimalnie skrócila się od ostatniego badania, ale podobno na tym etapie ciąży to normalne …
U mnie ten problem wystąpił jak byłam w 5 miesiącu, ale wpływ na to miała moja intensywna praca. A pracowałam wówczas fizycznie (na najlżejszym z możliwych stanowisk). Potem było lepiej, jak zaczęłam więcej odpoczywać.
ja niestety tez pracowalam jeszcze bedac w ciazy ale nie skrocila mi sie szyjka
Szyjka macicy było ok
Ja akurat dzisiaj byłam u ginekologa i powiedział, że wszystko jest okej ![]()
u mnie tez sie nie skraca i do porodu jeszcze czas
u mnie bez zarzutów było
Ginekolog pewnie by cos powiedział gdyby był problem
na pewno lekarz by coś powiedzial gdyby był zaniepokojony
ja mam w zasadzie mierzona długość szyjki co wizytę i wszystko jest ok
na pewno lekarz by poinformował aby zapewne dużo lerzec
a leżenie to najgorsza z możliwych opcji
przez całą ciąze miałam którka szyjke macicy
Moja szyjka macicy skróciła się trochę około 20 tygodnia ciąży ale jak to lekarz stwierdził trzyma dobrze
Ja mialam 3,5 cm szyjke w 41tygidniu!
Ostatnio mialam robione badanie ginekologiczne i lekarz stwierdzil ze szyjka jest dluga i mocno zamknieta.