u mnie wszystko było bardzo dobrze
mi niestety się skracała przez to też urodziłam wcześniej
Mi w polowie ciazy zaczela sie skracac i mialam skurcze skonczylo sie szpitalem
Mi szyjka zaczęła się skracać chyba od 22 tygodnia ciąży… Później już tylko musiałam leżeć…
To jest dopiero problem
ja miałam cały czas długą, wcale mi się skracać nie chciała, nawet jak już był termin porodu
mnie zaczęła się skracać ok 20tc
u mnie narazie ok, zobacze jak bedzie pod koniec ciąży
Miesiąc przed końcem ciąży mi się skróciła.
to jest chyba dość częsty problem u kobiet w ciąży
U mnie z szyjką jak narazie jest wszystko dobrze.
mi też się skracała już pod koniec 2 trymestru
u mnie na szczęscie nie , dopiero w czasie porodu
Mi strasznie szalała. Raz miała idealną ponad 4,4 cm a raz miałam ledwo 2 że lekarz aż się bał , ale na szczęscie nic złego nie wynikneło
u mnie szyjka od 23 tc miala ,5 cm i do porodu juz nie skrocila sie
W moim przypadku skracać zaczęła się podczas porodu.
Ja jestem w 33 tyg i mam 2,5
jestem w 29 a zaraz już 30 tydzień będzie i lekarz jeszcze mi nie badał
Mi dopiero pod koniec ciąży skracała się szyjka macicy
u mnie wszystko było w porządku niewielkie były zmiany