„Który to już miesiąc?"

ja tego na tygodnie nie potrafiłam na poczatku zrozumiec dopiero potem;)

mi łatwiej było podawac w tc

fajny przelicznik :slight_smile:

ja w miesiącach jakoś tak bardziej obrazowo mi się wydaje

ja równeiż podaje w miesiącach jest to bardziej czytelne dla osób które nie mają doczynienia z tygodniami w ciązyP

Z tez uzywalam oznaczenia tygodniami

podczas ciąży łatwiej mi było podawać w tygodniach

Osobom które w ciąży nie były tygodnie nic nie mówią

doklanie,jak ktos nie byl w ciazy to nic mu nie powiedza tygodnie

ja to zawsze na oko mowilam ktory miesiac jak ktos mnie pytal bo tygodnie nic im nie mowily :stuck_out_tongue:

ja nie mialam z tym problemu

w różnych źródłach róznie podają

mi często się myliło i musiałam się chwilę zastanowić który to tydzień ale i tak zawsze jak kto kol wiek pytał to który miesiąc a jak sama z automatu zaczęłam już mówić tygodniami to tylko padało pytanie to który to jest miesiąc

zazwyczaj wszyscy się pytają który to miesiąc

Szybko te miesiące mijały

Niektóre źle mamy liczą tygodnie i miesiące ciąży. Nieraz jak słyszałam wyliczenia, to ze zdziwieniem pytałam, czy dana mama będzie chodzila 10 miesięcy w ciaży…

To ja chodziłam 10 miesięcy w ciązy bo urodziłam synka w 42 tygodniu :wink:

Ja zawsze odpowiedałam w którym jestem tygodniu ciąży, nie ważne jak brzmiało pytanie

zawsze również odpowiadałam tygodniami a każdy do mnie czyli który to tydzień :wink: a ja mówiłam to sobie policz :slight_smile:

ja tez czesto sie myliłam