ja tego na tygodnie nie potrafiłam na poczatku zrozumiec dopiero potem;)
mi łatwiej było podawac w tc
fajny przelicznik ![]()
ja w miesiącach jakoś tak bardziej obrazowo mi się wydaje
ja równeiż podaje w miesiącach jest to bardziej czytelne dla osób które nie mają doczynienia z tygodniami w ciązyP
Z tez uzywalam oznaczenia tygodniami
podczas ciąży łatwiej mi było podawać w tygodniach
Osobom które w ciąży nie były tygodnie nic nie mówią
doklanie,jak ktos nie byl w ciazy to nic mu nie powiedza tygodnie
ja to zawsze na oko mowilam ktory miesiac jak ktos mnie pytal bo tygodnie nic im nie mowily ![]()
ja nie mialam z tym problemu
w różnych źródłach róznie podają
mi często się myliło i musiałam się chwilę zastanowić który to tydzień ale i tak zawsze jak kto kol wiek pytał to który miesiąc a jak sama z automatu zaczęłam już mówić tygodniami to tylko padało pytanie to który to jest miesiąc
zazwyczaj wszyscy się pytają który to miesiąc
Szybko te miesiące mijały
Niektóre źle mamy liczą tygodnie i miesiące ciąży. Nieraz jak słyszałam wyliczenia, to ze zdziwieniem pytałam, czy dana mama będzie chodzila 10 miesięcy w ciaży…
To ja chodziłam 10 miesięcy w ciązy bo urodziłam synka w 42 tygodniu ![]()
Ja zawsze odpowiedałam w którym jestem tygodniu ciąży, nie ważne jak brzmiało pytanie
zawsze również odpowiadałam tygodniami a każdy do mnie czyli który to tydzień
a ja mówiłam to sobie policz ![]()
ja tez czesto sie myliłam