ja mam 27 tydz raz podają że to 6 miesiąc raz że 7
Zamieszanie jest z tym. Ja podaje tygodnie.
A ja odpowiadałam miesiącami
Każdy przynajmniej orientacyjnie widział ile do porodu zostało ;D
Na początku nigdy nie wiedziałam ile tygodni to ile miesięcy
Ja liczyłam tygodnie ciąży
teraz 30 tydz więc 7 miesiąc
Ja zawsze podawałam w tygodniach bo przeliczenie na miesiące nigdy mi nie wychodziło.
Ja zawsze okreslalam w tygodniach
ja równiez określam w tygodniach a jak ktos chce wiedzieć który to miesiąc niech sobie liczy ![]()
Kiedyś myślałam, że powszechnie mówi się o ciąży w miesiącach. Dopiero jak przyszło co do czego, zaczęłam posługiwać się tygodniami.
również zawsze myślałam że mówienie o ciazy miesiącach to norma
a gdy ktoś odpowiadał mi w tygodniach, robiłam wielkie oczy i burze mózgu który to miesiąc
teraz gdy jestem w ciazy sama używam przelicznika tygodniowego
no i kto by powiedział ![]()
Ja też zawszę mówię w tygodniach, bo po miesiacach to nigdy nie mogłam się połapać.
Ciężko przeliczać na miesiące, a większość znajomych jak pyta to interesuje ich miesiąc, bo który to tydzień to niewiele im mówi ![]()
Nieraz sie mozna zagubic w tych przeliczeniach
ja zawsze mówie który miesiąc
znaczy tydzień
heheh
Ja operuję tygodniami. Ale i tak ja zawsze podaje tydzień do przodu a mój dr tydzień do tyłu:)
ja zawsze mowilam ktory miesiac bo wiedzialam ze sie ludzie nie połapia w tych tygodniach
ja odpowiadam tygodniami
na początku tygodniami potem to juz w miesiacach się mówi zazwyczaj ![]()