„Który to już miesiąc?"

bo ciaza trwa 40 tyg czyli 10 miesiecy dlatego tez ze liczy sie od ostatniej miesiaczki a nie od zaplodnienia

a ja różnie mówię zależy kto pyta

Zawsze odpowiadałam w tygodniach

ja również odpowiadam w tygodniach ale to chyba każda mama tak ma :slight_smile:

Ja już mam 6 a niemogę się doczekać 7:) będzie 3 trymestr i coraz bliżej do powitania maluszka.

wiekszośc mówi w tygodniach bo śledzimy postępy z tygodnia na tydzień

Marta, ale w tygodniach to się porozumiewają gł. ciężarówki i lekarze, większość osób “postronnych” jednak pyta o miesiąc i wtedy osobiście odpowiadam trochę na czuja :wink:

Ja tez zawsze w tyg odpowiadałam

zawsze podawałam jaki to miesiac bo tydzien nic nikomu nie mówil

w tygodniach to tylko kobiety w ciąży, lub które niedawno były w niej się porozumiewają, zwłaszcza mężczyznom to niewiele mówi i wolą określenie w miesiącach

Mężczyźni nigdy nie ogarnia ja hehe

jeszcze cąły przysłży tydzien i w drugim tygodniu zaczynamy 5 miesiąc :slight_smile:

Jak nie wiadomo który miesiąc zawsze można operować tygodniami

ja zawsze mowiłam który tydzień

ja mowilam w miesiącach a w tyg tylko do kobiet-matek

Ja mówię który miesiąc, chyba że ktoś zapyta o tydzień

u mnie raczej padała za każdym razem odpowiedz w tygodniach :slight_smile: a jak ktos pytał o miesiąc to sama potrafiłam się nie kiedy zająknąć

O jestem w 12 tyg to zaraz 4 msc :smiley: łatwiej będzie innym mówić :slight_smile:

moja aplikacja dokładnie wiedziała który tydzień, miesiąc :slight_smile:

Trochę szalone to przeliczenie, niektóre miesiące mają 4 a inne 5 tygodni. Ciekawe z czego wynikają te różnice