bo ciaza trwa 40 tyg czyli 10 miesiecy dlatego tez ze liczy sie od ostatniej miesiaczki a nie od zaplodnienia
a ja różnie mówię zależy kto pyta
Zawsze odpowiadałam w tygodniach
ja również odpowiadam w tygodniach ale to chyba każda mama tak ma ![]()
Ja już mam 6 a niemogę się doczekać 7:) będzie 3 trymestr i coraz bliżej do powitania maluszka.
wiekszośc mówi w tygodniach bo śledzimy postępy z tygodnia na tydzień
Marta, ale w tygodniach to się porozumiewają gł. ciężarówki i lekarze, większość osób “postronnych” jednak pyta o miesiąc i wtedy osobiście odpowiadam trochę na czuja ![]()
Ja tez zawsze w tyg odpowiadałam
zawsze podawałam jaki to miesiac bo tydzien nic nikomu nie mówil
w tygodniach to tylko kobiety w ciąży, lub które niedawno były w niej się porozumiewają, zwłaszcza mężczyznom to niewiele mówi i wolą określenie w miesiącach
Mężczyźni nigdy nie ogarnia ja hehe
jeszcze cąły przysłży tydzien i w drugim tygodniu zaczynamy 5 miesiąc ![]()
Jak nie wiadomo który miesiąc zawsze można operować tygodniami
ja zawsze mowiłam który tydzień
ja mowilam w miesiącach a w tyg tylko do kobiet-matek
Ja mówię który miesiąc, chyba że ktoś zapyta o tydzień
u mnie raczej padała za każdym razem odpowiedz w tygodniach
a jak ktos pytał o miesiąc to sama potrafiłam się nie kiedy zająknąć
O jestem w 12 tyg to zaraz 4 msc
łatwiej będzie innym mówić ![]()
moja aplikacja dokładnie wiedziała który tydzień, miesiąc ![]()
Trochę szalone to przeliczenie, niektóre miesiące mają 4 a inne 5 tygodni. Ciekawe z czego wynikają te różnice