Łzawiące oko

Ja złotem akurat nie próbowałam, ale nitka sprawdzona:D

Pocieranie złotem to sprawdzony sposób jeszcze naszych babć ale warto to robić złotem wysokiej próby ja zawsze obrączka babci tarłam po oku :). naprawdę się to sprawdza a jak nie to właśnie krople świetlik albo przecieranie rumiankiem powinno szybko przejść 

hehe to jak zabobony ;D hehe jak nie nitka to złoto;) ze złotem bym pomyślała ze ciepło tak wpływa ale nitka co ma z  tym wspólnego?

ja nie wiem jak to działa, ale złoto to mi każdy powtarza i jeszcze by to była obrączka właśnie 

Pocieranie złotą obrączką to też słyszałam, ale ta wersja z nitką to dla mnie jakaś nowość. I serio to pomaga? Może to jakiś przypadek że zadziałało? Ale jak jęczmień często się pojawia to warto to skonsultować ze specjalistą. Mój chrześniak ma problem bo ten jęczmień mu co chwilę wyskakuje no oku i ma mieć zrobiony zabieg. 

tylko że mam to bardzo głęboko i na samym rogu i nie dam rady tam potrzeć 

U mnie działy albo krople albo pocieranie złotem ale jeśli problem się nasila albo nawraca trzeba się udać do okulisty po antybiotyk w kremie :)

ja te to o tym złocie słyszałam ale powiem szczerze ze nie znam osobiście nikogo kto by mi to potwierdzil czy działa czy nie. to raczej tka stara sprawdzona metoda z dziada pradziada :d 

U nas tez 

jeśli będzie się powtarzać  to musze iść do lekarza bo jest to jednak uciążliwe 

ta metoda z nitką to niby działa jak akupuntrura uciska jakiś punkt i to pomaga, ale ja zawsze pamietam, że dzidziuś miał to na palcu jak mu się robił jęczmień i jak tylko u nas się coś pojawia to czarna nitka idzie w ruch:D

a to mi ktoś potwierdził, że to złoto pomogło, ale już nie pamiętam kto to był 

Mama Wojtusia lepiej idź bo to zawsze lepiej skontrolować wcześniej niż za późno

Ja mogę powiedzieć że skoro na nie działał do czasu potem po prostu jak się robił mocny stan zapalny trzeba było iść po krople zawsze lekarz dawał mi takie w żelu jakby i mi pomagały ;) w końcu pozbyłam się problemu i odpukac już nie nawrócił 

Złoto pomoże albo nie,ale jak nie schodzi to nie ma opcji lekarz musi być by włączyć jakiś konkretny lek 

Mi zwykle  złoto pomaga 

Ja to nigdy nie próbowałam takiej metody. Ale jak komuś pomaga to spoko ;)

ja też nie próbowałam jakoś samo znikło 

Jednemu pomoże drugiemu nie, ale jak nie przechodzi to trzeba interweniować u lekarza. 

Z reguły złoto pomaga jeśli nie ma mocnego stanu zapalnego jak jest to jedynie leki żeby się nie zaognilo