Ooo to bardzo miłe
to masz super kontakt z teściową ![]()
Moja tez czasami dzwoni z zyczeniami zalezy czy pamieta i jej sie chce ![]()
Moja mi składa osobiście życzenia na dzień dziecka
w ogóle zawsze fajne prezenty od niej dostaje na urodziny na przykład. Albo jak wraca z wakacji to przywozi mi jakoś bluzeczkę albo piżamkę ….ale zawsze w moim stylu
To nie wiem czemu ale jeśli chodzi o prezenty moja ma 3 synowe to mi zawsze daje ostatnio takie w miarę całkiem fajne i przydatne
chyba mnie lubi ![]()
![]()
Nawet bardzo, każdej życzę takiej teściowej ![]()