Najlepsze życzonka z okazji Dnia Dziecka

Ooo to bardzo miłe :heart: to masz super kontakt z teściową :heart_eyes:

2 polubienia

Moja tez czasami dzwoni z zyczeniami zalezy czy pamieta i jej sie chce :see_no_evil:

1 polubienie

Moja mi składa osobiście życzenia na dzień dziecka :rofl: w ogóle zawsze fajne prezenty od niej dostaje na urodziny na przykład. Albo jak wraca z wakacji to przywozi mi jakoś bluzeczkę albo piżamkę ….ale zawsze w moim stylu

1 polubienie

To nie wiem czemu ale jeśli chodzi o prezenty moja ma 3 synowe to mi zawsze daje ostatnio takie w miarę całkiem fajne i przydatne :sweat_smile: chyba mnie lubi :sweat_smile::sweat_smile:

1 polubienie

Nawet bardzo, każdej życzę takiej teściowej :heart_eyes: