Niedobór wzrostu u dzieci

Oby synek rósł zdrowo

Moj synek chudy ale wysoki

U nas wzrost w normie

Córka rośnie w normie

Oby wszystkie dzieci rosły prawidlowo

mam nadzieje ze moj maluch bedzie rosl normalnie tak jak powinien

mój syn chyba jest wyższy od rówieśników.

Oby mój maluch rósł jak należy

Moja coreczka jest taka sama jak rowiesnicy

Ja mam 152 a mąż 185 więc może maluszek nie będzie niziutki po mamie.

Niestety znam ten problem zarówno w związku z niedoborem jak i z nadmiarem hormonu wzrostu u dwóch bliskich mi osób

moja córeczka też jest mała, ale my z mężem też jesteśmy niscy. Zobaczymy jak to będzie, niestety nasza pediatra nie sprawdza siatki centylowej

na wzrost to nie mamy co narzekać córeczka jest nad wyraz wysoka

Moja kuzynka przyjmowała hormony, żeby rosnąć,

Warto dzieci obserwowac. Wzrost to sprawa dziedziczna ale gdy sa duze odchyly od normy to trzeba wiedziec co robic

Moje dzieci na szczeście rosną zdrowo.

czesto dzieci zaczynaja rosnąc nieco pózniej niż róweiśnicy

moja córeczka jest w miarę wysoka jak na swój wiek :slight_smile:

Oby mój maluszek dobrze rósł . Córka urodziła się mająć 51 cm teraz ma około 70 cm a ma pół roku

Moja córka jest niska ale w granicach normy, ja tez jestem niska wiec raczej ma to po mnie