Niedobór wzrostu u dzieci

zarówno ja jak i mąż jesteśmy niscy

Dzieciaczki dobrze rosna poki co

Mam nadzieję ze u nas będzie w porządku

u nas dzieci dobrze rosna

Dlatego warto sprawdzać jak dzieci rosna na siatce centylowej czy nie ma gwaltownego zahamowania

Mój synek w książeczce zdrowia, że wzrostowo i wagowo rozwija się na 3 lata. Ma 94 cm wzrostu.

mój rośnie wolno al e jest w siatce centylowej :slight_smile:

nasz lekarz pediatra mówi że córeczka rozwija sie prawidłowo jak na swój wiek więc my się o nic nie martwimy

Mój Synek rośnie jak na drożdżach

Moj syn jest dosc wysoki wiec raczej na niedobor wzrostu nie cierpi

Nasz synek narazie rośnie w brzuszku ale będziemy mieli jego wzrost na uwadze.

u nas od razu ginekolog powiedział że synek jest bardzo długi, ale oboje z mężem jestesmy wysocy wiec nie bylo to zdziwienie

moja corka raczej bedzie niska lub sredniego wzrostu ale w normie a to najwazniejsze

Po tatusiu wysoki wzrost

moje dieci sa odpowiednie wzrostem do wieku nie roznia sie od rowiesnikow

mój to drobinka :slight_smile: wyglada na mniejszego wwiekiem :slight_smile:

córeczka jest dość wysoka jak na swój wiek ale to ma po tatusiu bo po mamie to na pewno nie :slight_smile:

Moj ma 98 cm na 3 latka wiec chyba w normie

kuzynki córeczka ma 92 na 1.5 roku więc 98 na 3 lata ,… zależy jacy wysocy rodzice

oboje z mężem jestesmy wysocy wiec mysle ze synek mnie na pewno przerosnie