zarówno ja jak i mąż jesteśmy niscy
Dzieciaczki dobrze rosna poki co
Mam nadzieję ze u nas będzie w porządku
u nas dzieci dobrze rosna
Dlatego warto sprawdzać jak dzieci rosna na siatce centylowej czy nie ma gwaltownego zahamowania
Mój synek w książeczce zdrowia, że wzrostowo i wagowo rozwija się na 3 lata. Ma 94 cm wzrostu.
mój rośnie wolno al e jest w siatce centylowej ![]()
nasz lekarz pediatra mówi że córeczka rozwija sie prawidłowo jak na swój wiek więc my się o nic nie martwimy
Mój Synek rośnie jak na drożdżach
Moj syn jest dosc wysoki wiec raczej na niedobor wzrostu nie cierpi
Nasz synek narazie rośnie w brzuszku ale będziemy mieli jego wzrost na uwadze.
u nas od razu ginekolog powiedział że synek jest bardzo długi, ale oboje z mężem jestesmy wysocy wiec nie bylo to zdziwienie
moja corka raczej bedzie niska lub sredniego wzrostu ale w normie a to najwazniejsze
Po tatusiu wysoki wzrost
moje dieci sa odpowiednie wzrostem do wieku nie roznia sie od rowiesnikow
mój to drobinka
wyglada na mniejszego wwiekiem ![]()
córeczka jest dość wysoka jak na swój wiek ale to ma po tatusiu bo po mamie to na pewno nie ![]()
Moj ma 98 cm na 3 latka wiec chyba w normie
kuzynki córeczka ma 92 na 1.5 roku więc 98 na 3 lata ,… zależy jacy wysocy rodzice
oboje z mężem jestesmy wysocy wiec mysle ze synek mnie na pewno przerosnie