Niedobór wzrostu u dzieci

wszystko w jak najlepszym porzadku

Moje dziecko już jest długie aż lekarz się dziwi. Może będzie wysokie jak my

U nas mąż jest wysoki ja średniego wzrostu ale dzieci są wyższa od rówieśników

Brat mojej koleżanki bierze jakieś zastrzyki na hormon wzrostu cxy coś takiego

czasem to nie wina choroby a po prostu genów

nie wazne czy ktos jest niski czy wysoki, najwazniejsze zeby to bylo w normie

My raczej z tych przeciętnie wysokich :slight_smile: nI NISCY NI WYSOCY

ja jestem bardzo zadowolona ponieważ córeczka jest jedna z wyższych dziewczynek w przedszkolu w swojej grupie wiekowej … ja sama zawsze miałam z tym problem bo byłam jedną z najniższych osób w klasie

trzeba spojrzec jakiego wzrostu sa rodzice

ja jestem wysoka ale mój brat jak był mały to był malutki i wiem że mama z nim jeździła i sprawdzali czy nie trzeba mu podać hormonu wzrostu, badali często jego dłoń czy rozwija się na jego wiek a dłoń za każdym razem była mniejsza niż powinna i na tej podstawie twierdzili że jeszcze będzie rósł , teraz jest niski jak na mężczyzn bo ma tylko 175 cm czyli tyle co ja no ale nasi rodzice są niscy

Moje dzieci są idealnego wzrostu :slight_smile:

Dobrze, że rodzic zauważył taką przypadłość i nie zwlekal czasem lelarze też obojętnie do tego podchodzą

mój synek prawidłowo rosnol do swojego wieku nie było z tym zadnych problemow

pediatra sprawdza nam na siatkach centylowych synka, jest w górnych granicach więc jest oki

Wiecie, ze Lionel Messi mial noedobor tego hormonu? A teraz jest najlepszym pilkarzem na swiecie :slight_smile: Wiec jest nadzieja

bardzo dobrze ze mozna w takiej sytuacji podać hormon który pomaga

ja jestem niska ale synek poszedł chyba w tatusia :slight_smile:

nasza córa jest drobna ale mieści się we wszystkich skalach

moja córka rośnie prawidłowo.

Znam taki przypadek u koleżanki. Córka ma cały czas podawany hormon wzrostu