Objawy w połogu

Połóg potrafi zaskoczyć, nawet przy trzecim dziecku ciało i emocje za każdym razem mogą reagować inaczej. Dlatego warto zaplanować nie tylko wyprawkę, ale też przestrzeń na odpoczynek, wsparcie i kontrolę zdrowia.

1 polubienie

Dokładnie! Szczęśliwa mama to i dziecko szczęśliwe :sweat_smile:

2 polubienia

Badania po połogu jak najbardziej warto zrobić! U mnie była to wręcz konieczność, bo miałam cukrzycę ciążową i niedoczynność tarczycy, więc musiałam sprawdzić czy się wszystko unormowało.

1 polubienie

dokładnie. wszystko trzeba dobrze sprawdzić.

Ja miałam mierzyć cukru po porodzie ale kompletnie o tym zapominam. Zmierzyłam może z raz……Ale na krzywa cukrowa mam wziąć skierowanie po 6 tygodniach. Aż sama jestem ciekawa jak mi to wyjdzie i mam nadzieję ze ten cukier jednak nie wyjdzie.

O kurczę no to mam też taką nadzieje

Też tak sądzę. U mnie np. krocze mocno ucierpiało przy porodzie i wolę dać sobie trochę czasu, żeby doszło do siebie.

To zupełnie zrozumiałe przy noworodku łatwo zapomnieć o sobie, zwłaszcza o mierzeniu cukru codziennie.

1 polubienie