ja jak nie mialams oli to woda przegotowana i pielucha badz wacikami
ja woda przemywałam i gazikami kupowałam w aptece
Ja gazikiem przecieram oczka
u nas przez chwile w szpitalu przemywalam sola
Ja przemywam wacikami
letnia woda plus wacik wystarczą
gaziki i przegotowana woda ran i wieczorem
Ja też wodą i waciki
Woda i waciki są najlepsze
waciki z wodą przegotowaną
Polecam okłady z rumianku.
nie mieliśmy problemów z oczkami, ale dobrze jest przemyć oczko naparem z rumianku
sól fizj. zamiast rumianku
Rumianek może uczulać lepszy jest świetlik.
Używamy soli fizjologicznej do oczu
Można przemywac przegotowana woda albo uzywac soli fizjologicznej
ja zwykłej wody przegotowanej.
ja myje w kapieli buzie z oczkami
podobno najlepsza czysta woda albo sól fizjologiczna… od rumianku się odchodzi, bo silnie uczula.
Alicelecter - myjesz wodą z płynem?