ja tez tylko woda,nie bylo jak na razie zadnych problemow, oczka są zdrowe
Myję oczka wacikiem nasączonym przegotowaną wodą. Problemów brak.
Ja woda i gazikiem przemywalamz
My też nie mamy problemów bo przemywamy wodą przegotowaną
My przemywamy solą fizjologiczną na płatkach kosmetycznych.
wodą i gazikami przemywałam gdy mała miała oczka z wydziwelinką
ja przemywałam woda przegotowaną płatkami kosmetycznymi
Właściwa technika jest równie bardzo ważna
każda z mam ma swoje już wypróbowane sposoby
tez mam sól fizjologiczną do przemywania i płatki kosmetyczne
na co dzień przegotowana woda i gaziki, gdy pojawiają się ropne naleciałości zakrapianie solą fizjologiczną
zawsze gaziki i zawsze sól fizjolog używałam
wazne by nie zaniedbywac oczek maluszka
Asisława o wiele lepsze są gaziki a nie płatki kosmetyczne bo płatki zostawiają kłaczki na oczku i możesz ich nie zauważyć a podrażnia dziecko
Nie próbowałam zakraplać soli fizjologicznej do oczek synka, i na suche oko się nie skarży.
my mylismy sola fizjologiczna rano i wieczorem
my stosowalismy wodę morska w ampułkach do przemywania rano i wieczorem płatkami kosmetycznymi
my przemywaliśmy oczka solą fizjologiczną
sól fizjologiczna jest najlepsza
przemywamy solą fizjologiczną