my codziennie synkowi przemywamy oczka gazikiem nasączonym solą fizjologiczną. Dwa razy dziennie rano i wieczorem. W razie potrzeby także w ciągu dnia
Ostrożnie podczas mycia buźki, aby piana się nie dostała do oczek.
U nas nie ma problemu
My musielismy bardzo dbac o oczka bo synek mial napuchniete, bo urpdzil sie z wywinieta powieka
oczka najbezpieczniej pielęgnować solą fizjologiczną
ważne jest odpowiednie dbanie o oczka
ja przemywałam wacikami najpierw wodą morską a pózniej przegotowana woda
Ja przemywam jałowym gazikiem
na razie kupiłam tylko sól fizjologiczną do przemywania oczek
Sól fizjologiczna sie bardzo dobrze sprawdza.
Ja używam sól fizjologiczną i jałowe gaziki.
ja przemywam oczka jałowym gazikiem
przemywam wacikami wodą przegotowaną
Nie wiedziałam że zakrapiaja oczy dziecku po urodzeniu .
sól fizjologiczna jest super
Jak córka była mała to przemywalam tak jak wszędzie każą przygotowana wodą ale teraz myje przy kąpieli całą buzię
mój synek obecne nie daj sobie tak przemyć oczek jak kiedyś
my przemywamy oczka woda fizjologiczną
Też przemywamy oczka solą fizjologiczną i problemów nie mamy.
Sol fizjologiczna jestt sterylna, najlepsza