Pielęgnacja oczu maluszka

my codziennie synkowi przemywamy oczka gazikiem nasączonym solą fizjologiczną. Dwa razy dziennie rano i wieczorem. W razie potrzeby także w ciągu dnia

Ostrożnie podczas mycia buźki, aby piana się nie dostała do oczek.

U nas nie ma problemu

My musielismy bardzo dbac o oczka bo synek mial napuchniete, bo urpdzil sie z wywinieta powieka

oczka najbezpieczniej pielęgnować solą fizjologiczną

ważne jest odpowiednie dbanie o oczka

ja przemywałam wacikami najpierw wodą morską a pózniej przegotowana woda

Ja przemywam jałowym gazikiem

na razie kupiłam tylko sól fizjologiczną do przemywania oczek

Sól fizjologiczna sie bardzo dobrze sprawdza.

Ja używam sól fizjologiczną i jałowe gaziki.

ja przemywam oczka jałowym gazikiem

przemywam wacikami wodą przegotowaną

Nie wiedziałam że zakrapiaja oczy dziecku po urodzeniu .

sól fizjologiczna jest super

Jak córka była mała to przemywalam tak jak wszędzie każą przygotowana wodą ale teraz myje przy kąpieli całą buzię

mój synek obecne nie daj sobie tak przemyć oczek jak kiedyś

my przemywamy oczka woda fizjologiczną

Też przemywamy oczka solą fizjologiczną i problemów nie mamy.

Sol fizjologiczna jestt sterylna, najlepsza