Pielęgnacja oczu maluszka

Będę musiała zakupić sól fizjologiczną… w koncu zapomnę co trzeba kupić więc chyba zaczne spisywać:)

mi położna kazała myć przegotowaną wodą

Ja chyba wybiorę przemywanie solą fizjologiczną, zobaczymy jeszcze co poradzi położna. Jakoś tak wydaje mi się bardziej higienicznie i sterylnie.

Na samym poczatku jak oczki ropialy to przemywakam solą fizjologiczna ale to nie pomagało. Pomogło przemywanie zwykła czarna herbata

ja przemywałam solą fizjologiczną. Zawsze świetnie się sprawdzała, W przypadku ropienia lekarz zapisał nam neomecyne

na początku używaliśmy przegotowaną wodę a później sól fizjologiczna

Corci cos ropieje oczko systematycznie

codziennie przegotowaną wodą od zewnątrz do kącika oka każde osobnym wacikiem, wszytko jest ok

Jak była mała to codziennie przwnywalam

Oczka pielęgnujemy w czasie każdej kąpieli.

Nie wiedziałam, że oczka przemywa się od zewnętrznego kącika do wewnętrznego.

mamy przygotowaną sól fizjologiczną w razie potrzeby

Zgodnie z zaleceniami poloznej przemywalam oczka sola fizjologiczna

My taż dbamy o oczka maluszka

Przemywam oczka sola fizjologiczna

my przemywałyśmy oczka świetlikiem gdy były jakieś problemy

o stosowaniu świetlika nie słyszałam wcześniej

Nigdy nie mieliśmy problemów z oczkami.

na poczatku przemywalam sola fizjologiczna teraz juz nczym

My sola fizjologiczna przemywamy oczka