Będę musiała zakupić sól fizjologiczną… w koncu zapomnę co trzeba kupić więc chyba zaczne spisywać:)
mi położna kazała myć przegotowaną wodą
Ja chyba wybiorę przemywanie solą fizjologiczną, zobaczymy jeszcze co poradzi położna. Jakoś tak wydaje mi się bardziej higienicznie i sterylnie.
Na samym poczatku jak oczki ropialy to przemywakam solą fizjologiczna ale to nie pomagało. Pomogło przemywanie zwykła czarna herbata
ja przemywałam solą fizjologiczną. Zawsze świetnie się sprawdzała, W przypadku ropienia lekarz zapisał nam neomecyne
na początku używaliśmy przegotowaną wodę a później sól fizjologiczna
Corci cos ropieje oczko systematycznie
codziennie przegotowaną wodą od zewnątrz do kącika oka każde osobnym wacikiem, wszytko jest ok
Jak była mała to codziennie przwnywalam
Oczka pielęgnujemy w czasie każdej kąpieli.
Nie wiedziałam, że oczka przemywa się od zewnętrznego kącika do wewnętrznego.
mamy przygotowaną sól fizjologiczną w razie potrzeby
Zgodnie z zaleceniami poloznej przemywalam oczka sola fizjologiczna
My taż dbamy o oczka maluszka
Przemywam oczka sola fizjologiczna
my przemywałyśmy oczka świetlikiem gdy były jakieś problemy
o stosowaniu świetlika nie słyszałam wcześniej
Nigdy nie mieliśmy problemów z oczkami.
na poczatku przemywalam sola fizjologiczna teraz juz nczym
My sola fizjologiczna przemywamy oczka